Autor Zpráva
tane
Profil *
Doporučte mi nějakou firmu, která nabízí serverhosting, pokud možno pod 1000 Kč/měs. a konektivitou vyšší než 10Mbps. Znám jenom forpsi, ale tam je trafik jen 100 GB a to už je na hranici a station.cz, ale tam ta cenově dostupná varianta počítá se serverem v 1U racku a já bych přecejen radši midi-tower.
Václav Martinovský
Profil
Midi-tower se 100Mbitem pod 1000 Kc prakticky nesezenete. Jediny, o kom vim, je coolhousing.net s umistenim na polici. Ono jde o to, ze miditower masina pri umisteni do racku zabere cca. 4U misto, coz je 4x vice nez uzky 1U server. Takze proto je to drazsi. Zkuste si spocitat, za jak dlouho se Vam vrati investice do vhodne rack case na uspore za pripojeni.
Jindra Holý
Profil
nevim jestli se pamatuju dobre,...ale docela dobry vyber resp moznosti mel superhosting.cz ...zkuste to i tam
tane
Profil *
Díky vám oběma, superhosting vypadá zajímavě, u coolhostingu se mi nelíbí, že je konektivita sdílená.

Václav Martinovský Ano, o tomto vím a také o 1U serveru uvažuju. Momentálně ale na něho nemám peníze a na hostingu moc dlouho nevydržím (nemám zrovna mini webík, po kterém by každý webhoster pásl), proto to potřebuju rychle a co nejlevněji. Do budoucna, cca 0,5 - 1 rok, ale na 1U chci přejít, ty ceny jsou za to opravdu výrazně nižší.
Václav Martinovský
Profil
u coolhostingu se mi nelíbí, že je konektivita sdílená

Je to coolhousing, aby nedoslo k zamene ;-). Jinak linka je samozrejme sdilena vsude, jen se o tom moc nepise (zvlast zahranici je vetsinou agregovano hodne). Skutecne vyhrazene linky nabizi treba Master Internet (s pomerne rozumnym limitem dat vzhledem k cene).
tane
Profil *
Je to coolhousing
pardon :)

zvlast zahranici je vetsinou agregovano hodne
to by mně ani tak nevadilo, přecejen je to hlavně pro Čechy a Slováky

Skutecne vyhrazene linky nabizi treba Master Internet
Koukal jsem na to a zdá se mi to jako hodně férová cena. Díky za tip!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0