« 1 2 »
Autor Zpráva
Tcha
Profil *
Potřeboval bych někam dát svoje stránky ale nevím kam může mi někdo pomoci teď sem na pipni a přemýšlím o banánu
Tcha
Gekon
Profil
Tcha

teď sem na pipni a přemýšlím o banánu

Z bláta do louže.
Kdybys napsal o jaké stránky se jedná, jak jsou veliké, jaké technologie vyžadují, mohli bychom házet i konkrétními údaji. Já osobně jedu na Isolu.cz a jsem spokojený. Kromě jiného mi je ještě sympatický Medhiho Blueboard hosting a Forpsi.
Tcha
Profil *
Je to osobní webík používám nějaké databáze.

Bylo by dobr é kdyby tam byl nějaký cron a měl menší čas jak minutu ale pokud to nebude tak to nebudu řeišit.
hlavně na pipni každou chvilku nemůžu nahrát nic na doménu se soubory většími 4Mb to je na X pokusů a někdy se to povede až další den.
Jindra Holý
Profil
2Tcha: no pokud pouzivate plan Free, tak se neni cemu divit,....pokavad se tak deje u placeneho planu, tak se spis obratte na jejich podporu co se deje,...jinak pro osobaky doporucim Medhiho Blue hosting...odkaz je uveden vyse.....na zmineny ovocny hosting bych se zrovna 2x nrhnul, staci kdyz si par diskusi prectete
Tcha
Profil *
http://isol.cz/ tohle jsem užněkde viděl a vypadá to dobře. jen sem nikde nezjistil jak se tam dá pak přesunout web
Můžu mít jeden hostink a tam několik domén 1.řádu?
Firy
Profil
jak je to na tom isol.cz s trafficem? nepochopil jsem to z jejich řádu
Jiří Šuhájek
Profil
Pokud Vám mohu nabídnout náš hosting Odkaz na hosting, přesun je rychlí a myslím, že by jste našel vše co hledáte. Rád zodpovím Vaše dotazy. Jiří Šuhájek
Tcha
Profil *
Jak je to s těmi doménamy druhého řádu můžu je mít na jednoum hostingu možná by byly tři a nebo to není možné?
Tcha
Profil *
Tcha
Taková hrubka to snad ne a nejde to opravit
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Můžu mít jeden hostink a tam několik domén 1.řádu?
No tak prvního řádu zcela určitě ne..
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
Profil *
ak premyslate o ovocnom hostingu, tak by som rad napisal, ze za tu istu cenu 75,-Kc ponukame aj my, cca to iste. O kvalite sluzieb sa mozte presvedcit sami, ale referenciami.
Takybaba
Profil *
Jiri suhajek: mily CESKYWEBE, muzes mi vysvetlit, jakym pravem na svych strankach mate "100% satisfasfaction guaranteed" ? Muzete predlouzit dokumenty, ktere vas k tomuto zobrazeni autorizuji? Vim, ze ziskani tohoto ceritifikatu stoji cca 5000$ a kazdym rokem je to dalsich 1500$ na zaklade dalsiho auditu. Jeho zneuziti je trestne.
Dale garantujete 100% dostupnost, jak zajistujete komepnzaci, kdyz je nepriklad dostupnost 99,6%, slevou, pripadne prodlouzenim hostingu?

Dale by me zajimalo, co znamena ikonka "EU. REGISTRAR" Nevim o zadnem akreditovanem registratorovi EU domen, mimo vlastni sdruzeni, ktere dane EU domeny spravuje. Pokud jste vyjimka a toto akredit vlastnite, opet mohu va spozadat o zobrazeni tohoto dokumentu?

Do te doby si budu myselt, ze to je pouhy osklivy web neseriozniho hostingu, ktere uvadi na svem webu mnoho polopravd a nepresnych informaci, nechci rici lzi.
Takybaba
Profil *
Uz nedodrzujete sve pravidla a garanci viz:
CeskeWeby.cz 82.208.46.117 (www.domains.sk) 99,984% Detaily...

To, ze jsou servery umistene v CR je lez, traceroval jsem ted vse a vzdy to jde nekam na venkov do SK
Jiří Šuhájek
Profil
Vážený pane Takybabo děkuji Vám za Váš text, bohužel já jsem alespoň takový, že se podepíši. Když teď čtu Váš text mohu se jen pousmát, 90% textu znamená, že jste si žádné z informací na stránkách nepřečetl jinak by jste nemohl tvrdit, že servery běží v ČR, napsal jsem tady v minulém příspěvku, že naše firma je zprostředkovatelem firmy Tripsoft a to Vy jistě moc dobře víte, spíše bych uvítal aby jste se představil z jakého hostingu vlastně jste Vy. Jinak pokud se pozastavujete nad slovíčkem akreditovaný registrator zkuste si dát do vyhledávače google toto slovo, zřejmě Vám asi nevyjde pouze jen dané sdružení a alespoň se malinko poučíte co znamená slovo akreditovaný registrátor, víte jak to chodí neznalost neomlouvá. Veškeré informace na které jste se ptal naleznete na stránkách případně máte mail na kterém jsou připraveni administrátoři Vám vše zodpovědět, pak zde můžete šířit další věci, ale prosím v naší kultuře bývá velice často zvykem než něco napíši ověřit si fakta a pak vydat objektivní článek. Myslím, že pokud by asi bylo vše jen polopravdy a lži nebude mít firma Tripsoft takovou tradici. Pekný den pane Tabybabo a příště se prosím představte
Jiří Šuhájek
Profil
Jo tak už vím odkud vítr vane, ze savany. Tak hezký den
Dejv
Profil *
To neřeš kámo tady je spousta lidí z ostatních hostingů. myslím, že každej hosting tady má zástupce, jsi tady novej tak se nediv. Koukal jsem na ten web a nic co by nesedělo jsem tam nenašel, na měření jsem koual, že tam jeden výpadek skočil, ale i na kyblsoftu píšou, že nelze věřit webu kterej alespoň jednou za nějakou dobu nezresetuje.
Jiří Šuhájek
Profil
Díky Dejve
quinux
Profil
Takovéhle hádky kdy se webhosteři anonymně pomlouvají se tu psolední dobou objevují čím dál častěji. Osobně obvinění od lidí, které neznám přecházím a kvalitu webhostingu posuzuji podle svých vlastních kritérií a následně pak i zkušenostmi s daným webhosterem.

Jiří Šuhájek
Nesouhlasím přímo s Takybaba a jeho napadání mi příjde i takové "zvláštní" např. ohledně eu.registrar - tuto ikonu pokud vím nepoužíváte jen vy.

U vás by mi, ale vadila ta "100%" garance dostupnosti. Už jsem prošel hodně hostingů, abych věděl, že každý má výpadky, ale ještě ani jeden mi takovou garanci nedal, resp. kdyby ji nabízel tak bych se hodně rozmýšlel jetsli si ze mě nějaký vykuk (provozovatel) nedělá srandu. Podmínka, že klient musí nahlásit, že je výpadek a teprve potom se mu začne počítat "odškodné" je IMHO přímo neseriózní. Buď žádnou garanci nenabízejte a nebo se k výpadkům postavte čelem a jakmile nějaký bude tak automaticky rozešlete třeba slevové kupóny všem dotčeným klientům. Takto jsem to zažil u http://www.viux.com a nic jsem nemusel hlásit.
Jiří Šuhájek
Profil
Děkuji Vám quinuxi za váš text, mě ty hádky také štvou. Víte 100% dostupnost je určitě velký závazek a podle mě pokud si někdo takový dá určitě se snaží makat na tom aby k takovéto situaci nedošlo. Tripsoft není u hostingu mezi začátečníky, samozřejmě pokud by šlo o hosting, který začíná také bych tomu nevěřil.
Takybaba
Profil *
On to ten Pripsoft ale nedodrzuje a to je natom ta hruza a take to, z ema stejne, a tedy stejne hnusne stranky asi na 30 domenach, pokazde se to jmenuje a jeste uvadi, ze servery jsou v CR, tak to je lez jako hrom. Kericky stare babicky, aneb lzi, lzi, lzi.
DJ Miky
Profil
Takybaba
Ikonka EU Registrar značí akreditovaného registrátora EU domén, kterýmž TRIPSOFT skutečně je - viz třeba EURid List.
Janička
Profil *
Pane Takybabo vy jste opravdu směšnej, kolik vám je 10 let? Ten konec je nejlepší Kecički staré babičky.... to jsem se dneska zase tak nasmála. Pripsoft je Tripsoft, jinak když jsem si prohlížela stránky nenašla jsem tam o serverech v ČR. Co se graf. týče je podle mě u většiny hostingů podobná a nejde jen o design, ale jde o služby které kdo nabízí to je nejdůležitější. Doporučení pro vás raději se vraťte do školních lavic pak něco dokažte a potom se sem vraťte ano.
Takybaba
Profil *
Janicka: kup si strevicky slecinko a nevmesuj se do veci, o kterych vis akorat tak to, ze trava je zelena a nebe modre.
Janička
Profil *
Tak:
za 1 vyprošuji si tykání puberťáku
za 2 narozdíl od Vás jsem absolvovala ČVUT
za 3 v oblasti které Vy naprosto nerozumíte se pohybuju už několik let
za 4 buďte tak laskav a požádejte svého učitele na základní škole ať Vám vysvětlí základy, na které asi zapomněl, prosím včetně zásad slušného chování.
quinux
Profil
Jiří Šuhájek
Ano, to věřím, že 100% dostupnost jevíc než velký závazek. Proto pokud to myslíte vážně a cítíte se, že by jste to mohli zvládnout, nevidím jediný důvod proč by jste se k těm případným výpadků nemohli seriózně přiznat. ;o)

Takybaba
Měl by jsi se zamyslet nad svým vystupováním, protože když ty "stížnosti" podáváš takový způsobem tak ti nikdo neuvěří a poškodíš tak jen sebe. Měl by ses nejdříve uklidnit než něco napíšeš, protože v tvém "rozčílení" zapomínáš na slova a tvůj předposlední příspěvek tak v byla v podstatě jen nesmyslný zhluk slov.

Neurážej Janičku , protože i kdyby tomu opravdu nerozuměla tak má pravdu - plácáš nesmysly.
Janička
Profil *
Díky že ses mě zastal, je dost drsnej a mě to štve, beru tohle forum, že je o tom aby si lidi mezi sebou radili, minule mi docela pomohl tady jeden kolega s joomlou. Sekci o hostingu také vítám je to sice hrozná dračka a nervově labilnější člověk to nezvládne. Od Tebe je tad taky spousta kvalitních příspěvků a děkuju za ně, bohužel najdou se tací kteří sem píšou jen ze asi ze závisti, nebo nevím, nechci nikoho urážet. Já jsem si ceskeweby vybrala sama bez nátlaku, ráda experimentuju a myslím, že jsem se nezklamala a zlstanu, ale víš co každý preferuje něco jiného jak je to tady často říkáno, já už psala o svých zkušenostech minule a nebudu to opakovat, vždycky mi šlo o přístup lidí na druhé straně. Daleko lepší by bylo kdyby v této sekci napsal každý hosting a výhody a nevýhody pak by to mělo smysl a správci hostingů sem vůbec nemohli, bohužel to tak nikdy nikde nebude.
quinux
Profil
Janička
Lidská blbost je věčná a bohužel se vždy najdou takoví, kteří chtějí jen prudit. Nejlepší je si jich pokud to jde nevšímat - to je naštve ještě víc, ale pak to možná vzdají (alespoň takové mám zkušenosti). ;o)
Takové "porovnání" hostingů by možná nebylo na škodu, ale tohle je diskuse takže myslím, že sem to nepatří. ;o)
Janička
Profil *
To je pravda, já se setkávám v práci s lidkou blbostí denně ale stejně mě to dokáže naštvat. Neodkážu si představit že bych měla já hosting když by se na mě pak někdo takhle sesypal asi bych se zbláznila, mrzí mě také, že když sem nenapíšeš jen to, že máš s něčím problémi, nebo spíše něco pochválíš hned Tě někdo napadne, já bych také ráda pochválila ale raději mlčím, už jsem to jednou psala a nechci se opakovat. Nejhorší jsou ty trubci co si myslí, že vědí že spolkli šalamounovo vejce, já pracuji v ekonomice a už hodně let dělám IT jako koníček a částečně i profesy a tohle jsou nejhorší lidi pak to navazuje na všechno - ekonomika:krachy, IT:rozhašený počítače snažílků.
Takybaba
Profil *
Hezky si tu "honite trika" :)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Takybaba
Už je to celkem trapný, běž si hrát někam jinam... Vsadím se, že když bys psal jako zaregistrovaný s řádně vyplněným profilem, tak by tvé příspěvky vypadaly hned jinak. Ale co už, užívej si tu pubertu...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0