Autor Zpráva
kat
Profil *
Dobrý den. Študoval jsem diskusi, ale mockrát jsem nenarazil na příspěvky o hostingu zdarma pro zajímavé projekty. Udělal jsem jeden (z mého pohledu) zajímavý projekt, přibližně něco jako Spolužáci.cz , ovšem, který není jen pro spolužáky, ale pro různé skupinky lidí (volejbalový kroužek, také může být třída atd.). Možnost internetové nástěnky, chatu, kalendáře a (právě pro třídy) rozvrh. Problém je, že se mohou ukládat i soubory, obrázky atd. a tím pádem bych potřeboval co nejvíce prostoru, min. 500MB, tak byc potřeboval, jestli nemáte zkušenosti s hostingy nabízející takový prostor pro zajímavé projekty zdarma. Protože jsem se na tom dost nadřel, chtěl bych tam vložit ještě nějakou výdělečnou reklamu. Klidně oželím doménu II. řádu, e-mail, potřebovat bych PHP, MySQL, FTP a právě hodně místa.
Anonymní
Profil *
hodně tady píšete, že je největší Profitux.cz, nicméně, něco většího neznáte? Díky, za typy
Filips
Profil
Nj, ale proč kopíruješ spolužáky? Nikdy nedostaneš lidi ze spolužáků k sobě...
kat
Profil *
Protože spolužáci jsou jenom pro spolužáky ze školy. Ale já jsem to udělal pro všechny skupinky lidí. Klidně i nějaké herní klany.
DJ Miky
Profil
kat
Gigaserver nabízí i velké tarify... (až do 25 GB)
BLUECORE
Profil *
LOL, profitux má GARANCIU 3 GB a ty chceš 500 MB ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0