Autor Zpráva
Matlafousek
Profil *
Zdarec, dělám stránky pro někoho kdo se v HTML atp. vůbec nevyzná a chtěl by nějakej hosting, kterej by mu umožnil editaci přímo z Webu - prostě že by si něco napsal we Wordu (například) a pak to na stránku jako správce překopíroval (aby se nemusel hrabat ve zdrojáku).
jonge
Profil
:D:D:D lol první si ujasni rozdíl mezi hostingem a programováním v PHP a MySQL (nebo jiných jazycích).
DJ Miky
Profil
jonge
???

Matlafousek
Hodně hostingů má např. WebFTP, tzn. že se tam přihlásíš a uploadneš tam soubor, který chceš. Nebo tomu klientovi udělej administrační systém, ve kterém bude moct editovat ty stránky...
Matlafousek
Profil *
Ty seš lol... Já mu tu stránku udělám v HTML a von si pak bude jenom aktualizovat... LOLOLOLOLOL
Václav Martinovský
Profil
Zdarec, dělám stránky pro někoho kdo se v HTML atp. vůbec nevyzná a chtěl by nějakej hosting, kterej by mu umožnil editaci přímo z Webu - prostě že by si něco napsal we Wordu (například) a pak to na stránku jako správce překopíroval (aby se nemusel hrabat ve zdrojáku).

Nektere webftp umi i editaci souboru, ale vetsinou to hostingy nenabizeji. Mozna by bylo lepsi porozhlednout se po specializovanych sluzbach, ktere to maji lepe zvladnute, ale s omezenymi moznostmi - muzu zminit treba www.websnadno.cz (mimochodem muzete si tam nasmerovat i domenu II. radu), ale existuje cela rada dalsich.
jonge
Profil
Matlafousek
Já jsem to myslel trochu jinak :) já jsem to myslel tak, že ty uděláš program v PHP/MySQL na aktualizování a on si prostřednictvím toho bude tu stránku aktualizovat. A směju se proto, že na hostingu vůbec nezáleží :)

EDIT: teda záleží na tom, jestli to podporuje PHP a MySQL :)
Matlafousek
Profil *
Koukal jsem na skolniweb.cz . To je sice to co hledám, ale pro školu ty stránky nejsou...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0