« 1 2 »
Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Nemáte někdo zkušenosti s hostingem Pipni.cz? Pokud ano, napiš te mi prosím, jestli je tento hosting dobrý.
Polaroid
Profil
Tento hosting je opravdu super!

Musíš ale mít vlastní doménu druhého řádu.
Za to dostaneš zdarma 500mega, PHP, MySQL, PostgreSQL a spoustu dalších věcí.

Já osobně tento hosting využívám a jsem nadmíru spokojen. (až na design těch stránek)

btw: Jentak mě z týto diskuse nevykopeš!
Martin Kuželka
Profil
Wan-To, to záleží, jestli chceš využívat freehosting nebo placený hosting. Doporučuju Ti pročíst fórum a udělat si svůj názor.

Polaroide, že tě to baví...
Wan-To
Profil *
Polaroide, já tě nechci vyhánět... Jen by ti neuškodilo trochu slušnosti. Ale díky za radu ;-)
Wan-To
Profil *
Martin Kuželka
Dobrý free hosting je asi jen Webzdarma, ale ten mi přestává stačit.
Honza Hučín
Profil
Na Pipni.cz běží celý petnik.cz, tedy dva blogy, web kapely a jedna malá galerie. Začínal jsem na freehostingu, za dva roky na něm byly dva závažné výpadky, kdy jsem přišel o nezálohovaná data. Ale hlavně stránky ke konci běžely pomalu a drobné výpadky byly velmi časté. Přešel jsem před půl rokem na placený hosting, výpadků je mnohem méně, ale rychlost stránek je pořád dost proměnlivá.

Kdyby mi záleželo na větší rychlosti, asi bych šel jinam. A kdybych byl hodně náročný na služby, možná taky, to nevím. Takhle to zatím neřeším, s tím, co potřebuju, jsem spokojen. Zvlášť mi vyhovuje WebFTP, protože mě v práci proxy nepustí na normální FTP :-(
Wan-To
Profil *
Jestli to dobře chápu, tak Pipni.cz je celkem dobrý hosting.
thingwath
Profil
K freehostingu na pipni mám hodně závažné výhrady (hosting, kde vám přes noc bez jakéhokoliv předchozího upozornění nainstalují PHP5...), placený nevím, těžko říct.
quinux
Profil
No já bych řekl, že freehosting je na pipni velmi špatný (sám jsem tam hostoval) - mají velmi časté výpadky (hlavně databáze byvá přetížená), dost často jsem se nemohl dostat ani do mailu a když už jsem se dostal tak jsem nemohl kvůli nějaké chybě smtp nic odeslat..
Wan-To
Profil *
Já bych si platil verzi PROFI, ta by snad padat neměla, a pokud ano, snad ne moc často.
thingwath
Profil
Tam bych čekal, že bude lepší. Freehosting bych nedoporučil nikomu.
Wan-To
Profil *
Mě se na tom hostingu líbí hlavně podpora JSP a servletů a je i celkem levný.
Honza Hučín
Profil
Souhlasím s tím, že freehosting nic moc, hodí se tak na rozjezd, když se člověk potřebuje naučit PHP a tak. Placený je už něco jiného.
Wan-To
Profil *
V popisu variant hostingu na Pipni.cz píšou něco o 40 GB trafik. Co to jsou ty trafiky?
Martin Kuželka
Profil
Traffic = přenos dat
Wan-To
Profil *
Když to vyčerpám, bloknou mě?
Martin Kuželka
Profil
Na free ano, u placenýho to nějak určitě jde vyřešit...
Wan-To
Profil *
Za jak dlouho se těch 40 GB asi přesáhne u hodně navštěvovaných stránek?
Martin Kuželka
Profil
to záleží, co jsou hodně navštěvovaný stránky, jestli je na nich něco ke stažení atp.

Yuhů jednou psal, že Jak psát web má měsíčně asi 9GB.
Wan-To
Profil *
Já nemám s placeným hostingem vůbec žádné zkušenosti... Ty trafiky, to je za rok nebo za měsíc?
Martin Kuželka
Profil
Za měsíc
Wan-To
Profil *
Tak to je v pohodě :)
Wan-To
Profil *
BTW, nevíš na čem hostuje Yuhů?
Martin Kuželka
Profil
Kdybys měl ještě nějaké dotazy nebo chtěl nějaký tip :-), můžeš klidně na icq: 245-326-402, o oblast webhostingů se celkem zajímám...
Wan-To
Profil *
Jj. Já nemám ICQ :-(
Martin Kuželka
Profil
Tak klidně na mail martin@hiczechia.info...
Acci
Profil
Wan-To
Yuhů hostuje na Českém hostingu
Honza Hučín
Profil
Yuhů hostuje na Českém hostingu.
Traffic na Pipni.cz znamená celkový přenos dat za měsíc. Při překročení jsou na placeném hostingu stránky vypnuty do konce měsíce.
40 GB je hodně vysoký limit. To bys od tebe museli lidi stahovat velké soubory. denně 40/30 = 1,3 GB, to je třeba stovka megových MP3.
Wan-To
Profil *
Můžu tě ujistit, že když budu potřebovat, tak se na tebe obrátím. Tedy když ti nebudou vadit mé začátečnické dotazy ;-)))
SuE
Profil
u free je trafik 5GB ale i to by na běžné / osobní stránky mělo stačit
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0