« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Paja
Profil *
Hledám placený hosting s dobrou podporou kam bych přesunula své weby. Prostor 300Mb a více, podpora MYSQL, PHP.
Ovšem hosting by měl být bez butnosti převádět pod něj doménu a muset jí tak nyní proslužovat o další rok. Našla jsem jen cyberhost.cz . Může mi někdo doporučit další? Jo cenově tak max 70,-/měsíc.
Peca
Profil
Tak to asi špatně hledáš. Snad žádný seriózní hosting nemá v podmínkách převod nebo prodlužování domény. savana.cz, onebit.cz,...
Paja
Profil *
Potom asi špatně čtu:
http://www.savana.cz/index.php?kam=domeny

toto píšou na Savana:
řed vlastním zahájením převodu domény k nám musíte přes stávajícího registrátora zajistit "odemčení" domény, aby bylo tuto doménu možné převést k jinému registrátorovi, přes kterého evidujeme domény my (neplatí pro CZ domény)-

POZOR, při změně registrátora u domén .COM, .NET, .ORG, .BIZ a .INFO je nutné uhradit poplatek za provoz domény a tím jej prodloužit o další rok a to ikdyž jste poplatek za doménu u původního registrátora uhradili nedávno. Takto se může stát, že budete mít předplacen provoz domény až na dva roky dopředu.

A toto na Onebitu:
http://www.onebit.cz/?tar=7

Převod existující domény
Vlastníte-li doménu, pak tato doména musela být již zaregistrovaná. Pokud chcete převést registrátorství domény pod nás, stačí, když si objednáte pouze hostingové služby a ve Vaší objednávce zvolíte možnost převodu domény k nám. Pokud chcete provést převod pro některou z nadnárodních domén (*.com, *.org, ...), při převodu musí být zároveň uhrazen prodlužovací poplatek na další rok. Doména *.eu musí být při převodu prodloužena o 1 rok (avšak prodloužení o rok se počítá k datu převodu, nikoliv k datu expirace domény). Pro domény *.cz tato povinnost neplatí. Pro zdárný převod domény musíte být uveden jako vlastník domény (administrativní kontakt) a budete muset převod odsouhlasit. Po převodu pro Vás začne platit náš ceník domén a veškeré platby související s Vaší doménou budeme vyřizovat my.
Inpocasi
Profil
Jediný kde je poviností si koupit u nich doménu je hostingzdarma (a to je křáp) a savana to nevim tam mají hosting i s doménou ale onebit opravdu ne
Peca
Profil
Nechápu... Tak chceš převádět doménu nebo ne? Toto jsou podmínky pro převod domény, ty s hostingem nijak nesouvisí...
Pokud chcete převést registrátorství domény pod nás Tak chceš nebo ne?!
Peca
Profil
U obou zmiňovaých hostingů mám doménu zřízenou u forpsi a žádný převod jsem nedělal. Musíš taky vědět, co chceš a neplést hosting a doménu...
Paja
Profil *
Vím co chci a nepletu si to, nemusíš ze mě dělat blbce, chci hosting, kde stačí nasměrovat DNS domény k nim a nemuset ji převádět, ale tuto možnost jsem u obou výše zmíněných nenašla. Omlouvám se těm inteligentnějším za ne absolutně detailně a konkrétně položený dotaz.
Anonymní
Profil *
Souhlasim s Pecou, já sám hostuju u dvou hostingů - Ceskeweby a Active24 a zatím jsem si nenechal ani k jednomu převést doménu. Necháš si jí u svého současného registrátora. Oba hosting jsou ale asi pro tebe dražší, já je osobně doporučuju. Jinak žádný z profesionálních hostingů by po Tobě neměl chtít to aby jsi platila za prodloužení domény při přesunu!!! Tato věc je klasická opravdu pouze u hostingzdarma, který ale nesouhlasím, že je křáp, je pravda, že mají dražší domény a vlastně si v nich hosting zčásti zaplatíš, ale pořád je lepší než pipni.
Peca
Profil
Proč teda klikáš na ceník domén, když tě nezajímají?
http://www.savana.cz/index.php?kam=registrace
Vidíš tam ty možnosti nastavení domény?

Převod existující domény
Vlastníte-li doménu, pak tato doména musela být již zaregistrovaná. Pokud chcete převést registrátorství domény pod nás... Zase... Proč čteš o převodu domény, když to nechceš?
Anonymní
Profil *
Proč na ní hulákáš, chápeš, že každej učenej z nebe nespadl. Paja vyber si hosting a jak ho bude objednávat tak například do poznámky napiš, že chceš jen hosting, nechceš přesun domény, oni Ti dají DNS a ty požádáš registrátora, nebo si tam DNS doplníš sama, záleží koho máš. Ach jo tohle už fakt neni poradna, ale machrování. Já jsem napsal dva hostingy u kterých mám domény přesunuty já, ale záleží hodně jakou preferuješ cenu atd...
Paja
Profil *
Hostingzdarma znám, chvíli jsem tam hostovala, než jsem potřebovala něco jiného a hlavně věčně nedostupný email tam byl problém. Před tím jsem byla na free pipni.
Nyní hostuji na webdum, kde ovšem po utoku je takovy b...l a zmatek že mi došla trpělivost.

Koukala do všeobecných podmínek a ono skoro nikde není napsané tak, že tam doménu převádět nemusím. Proto se na radu ptám zde. Co mi tedy můžete doporučit? Cesleweby i Active24 už jsou drahé, můj projekt je nekomerční.
Anonymní
Profil *
Pajo a co máš za projekt? Jaký například používáš systém, napiš kdyžtak adresu webu a mimo PHP a MySQL co potřebuješ? Zkusím Ti případně projít hostingy.
Retal
Profil
Paja
Jak říká Peca - všechny hostingy ti umožní na ně doménu nasměrovat pomocí DNS záznamů, nemusíš ji převádět k nim. Doporučuju Český hosting, Tojeono, Profitux nebo Blueboard.
syky01
Profil *
Paja: Např u Savany mám 2 domény: Jednu registrovanou u Forpsi a druhou u Zoneru. Jediné co jsem měnil je nastavení NS serverů na Savanu...

Jo a taky není špatné si přečíst FAQ:
Chci u vás hostovat, ale doménu si nechám u jiného registrátora, co to pro mne znamená?
Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, budete u nás platit pouze za webhosting, tedy např. 50 Kč měsíčně za program SAVANA 500. Za vaší doménu, kterou si necháte umístěnou u jiného registrátora, budete platit provozní poplatky za tuto doménu dále stávajícímu plátci domény, kterého máta právě navoleného. Záleží tedy jen na vás, jaká varianta Vám bude více vyhovovat, neboť hostování s doménou 2. řádu u nás nijak nepodmiňujeme, že jí musíte mít u nás, jako u svého registrátora.
Paja
Profil *
Adresa jednoho webu je www.leonbergeri.net, ale bohužel se nepodíváš, neb stále nejede a nevím zda se webdum ještě vzpamatuje:o((( Zatím to je převážně v HTML, něco používá DB a něco v PHP, ale to jen diskuse, fotogalerie.... ale předělávám do RS Joomla. Mimo PHP a MYSQL asi nic moc, hlavně dostupnost:o)
Paja
Profil *
Omlouvám se, do linku se mi vloudila čárka, tak tedy www.leonbergeri.net
Anonymní
Profil *
Jasně, no můžeš zkusit ty hostingy co doporučili nade mnou s těmi ale moc zkušeností nemám tak uvidíš, možná blueboard by mohl být dobrý, já vždycky volím hosting s nějakým dobrým přístupem a dostupností což by snad taky mohl být.
Petr Benešovský
Profil
Dobrý den,

Paja

při uzavření objednávky na ONEbit.cz můžete přímo zvolit možnost, zda si přejete doménu převést pod naši správu či nikoliv. Pokud tuto možnost nezvolíte, budou Vám zaslána přesná nastavení DNS serverů při zřízení webhostingového účtu.

Pokud byste měla další dotazy, neváhejte využít naši technickou podporu.


S pozdravem

Petr Benešovský
ONEbit.cz
DoubleThink
Profil *
můžete přímo zvolit možnost, zda si přejete doménu převést pod naši správu či nikoliv

Ano, většina (solidních) hostingů tuhle volbu umožňuje.
Paja
Profil *
Díky všem za info a tipy. Weby mi nyní již konenčně jedou, sice k opravě toho největšího stále zbývá cca 280 souborů, ale jede. Hosting mi sice nabídl kompenzaci, ovšem po této zkušenosti jsem jen plná obav, aby se vše nezopakovalo.

Zítra se zkusím pořádně podívat na Onebit, Savanu a další a rozhodnu se "kam přejít".

Domény určitě převádět nechci, jsou u Forpsi a tam bych je také ráda ponechala.
prober
Profil *
zkus banán.cz
Paja
Profil *
Ne děkuji ovoce nemám ráda.
quinux
Profil
Paja
S onebit.cz mám osobně výborné zkušenosti. Před pár dny mě překvapili dokonce opravdu individuálním přístupem a nastavili službu opravdu "na tělo" ;o) Mohu jen doporučit. Každopádně se rozhoduj především podle svých potřeb a požadavků, tudíž je těžké říct co zrovna tobě bude vyhovovat.
Paja
Profil *
Myslím, že nároky nemám nijak vysoké, ale hlavně potřebuji tu dostupnost služeb. Protože často aktualizuji tak i dostupnost FTP, pokud by email obsahoval antispam nezlobila bych se, jinak mě nic nenapadá co víc chtít. Podporu jsem požila výjmečně a když už, tak jen protože jsem chtěla vědět proč něco nejede. Asi bych uvítala i hosting, kde je i diskuse, ale to tak o čem již uvažuji je. Nepotřebuji gigový prostor, stačí mi bohatě polovina, ale stránky mají cca 150-200lidí denně návštěvnost (měřeno top listem) a tak nějsem schopna z toho odvodit, jaký trafic bych měla požadovat?? Tomuto moc nerozumím.
quinux
Profil
Paja
Podle požadavká by ti onebit měl stačit, krom té diskuse tu nemá, ale jak jsem psal, když napíšeš na podporu tak do několika hodin dostaneš odpověď (někdy i do hodiny), což je IMHO spíše rarita ;o)

Co se týče trafficu tak to je složité, tvá návštěvnost není vysoká, ale zase záleží co na té stránce máš. Když tam budeš mít něco co půjde stáhnout tak samozřejmě bude třeba větší traffic. Spousta hostingů dnes nabízí běžně "neomezený" traffic příp. vyšší limity.
Paja
Profil *
Ke stahování tam skoro nic není, možná fotky někdo stahuje, ale to asi málo, dá se to nějakou statistikou zjistit, jak se tam ten trafic pohybuje?
quinux
Profil
Paja
Mohlo by to být ve statistikách, které bývají u hostingových plánů, ale u webdumu asi statistiky nemáš. Takže to IMHO nezjistíš. Jedině si zjisti velikost své stránky resp. celého svého webu a vynásob to maximálním počtem uživatelů za měsíc a dostaneš sic velmi nepřesnou, ale celkem slušně orientační velikost trafficu ;o)
Paja
Profil *
No to je na mě trochu složité:o))) Takže když vezmu zatím asi nejvyšší měsíční návštěvnost, která byla cca 6000 a velikost webu je asi 250MB tak jsem na 1500000, ale ten výsledek je v čem? (jednotky)
Railbot
Profil
Paja
Taky v MB. Ale to je blbost, protoze kazdy navstevnik nebude vsechno stahovat, vse prohlizet. Takova statistika trafficu je vice nez velice zcestna. Podle toho se nelze ridit. Nejsnadnejsi cesta by byla pozadat hosting o informaci kolik ma tvuj web traffic.
quinux
Profil
Paja
Tak pravda nečekal jsem, že to máš tak velký :) V tom případě, je to opravdu moc a nedá se to, ale taky to znamená, že tam máš něco ke stažení což značí, že bys rozhodně neměla mít hosting s malým trafficem.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0