Autor Zpráva
koudi
Profil
Doporučte mi prosím něco dobrého.
Požadavky
- prostor alespoň 200-300mb (ale o prostor mi ani moc nejde)
- podpora PHP5
- buď neomezeně, nebo alespoň více jak 2 mysql databáze
- neomezený počet subdomén, které se vytváří jednoduše vytvořením nového adresáře v úplném rootu webu (něco jako má isol, onebit,..)
- podpora htaccess (chci plnou podporu a ne, že si někde naklikám nějaký omezený možnosti v administraci)
- samozřejmě nějaké emaily :)
- cron výhodou, ale nijak na tom netrvám

- za nějakou rozumnou cenu (půjde o osobní stránky + pár malých přidružených projektů)

Máte nějaký dobrý tip?
Hyna
Profil
Mrkni na www.station.cz
koudi
Profil
Hyna
Diky. Jak se station chová při vytváření subdomén? Ze screenu administrace jsem pochopil, že tam je složka subdomény, ve které se nějak vytvářejí. Ale co když zadám domena.neco/subdomeny? Co se stane pak?
Jinak tento hosting vypadá velice pěkně.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Za 400,- / rok studentsky hosting - 1GB mista, neomezene mejlu, databaz, ftp uctu, subdomen, php5, mod_rewrite...
Filips
Profil
www.savana.cz
koudi
Profil
armin
Zajímavé, děkuji. Avšak radši bych nějaký český hosting. Rozhodně nemám nic pro Slovensku/slovákům, nebo tak. Jenom mám poměrně nepříjemné zkušenosti s platbou do zahraničí a tak podobně.

Filips
U savany mám jeden projekt. Nelíbí se mi správa subdomén. Sice si je můžu poměrně snadno vytvořit v adminu, ale jsou pak dostupné nejsen jako neco.domena.xx, ale i domena.xx/neco. To opravdu nechci.
Hyna
Profil
koudi: Nestane se nic. Protože v adresáři subdomény je adresář www, ve kterém je teprve "hlavní" web.
koudi
Profil
Hyna
Ok, přesvědčil jsi mne :). Station vypadá velice dobře, asi půjdu do něj.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Koudy: Servery jsou v Brne, platbu lze vykonat v Kc a do banky v CR. Faktura bude rovnez vystavena v Kc.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Mrkni třeba taky na www.vas-hosting.cz máme tam už PHP 5.2.2. Studentský 1 GB (standardně s DB,mailem,...) budeš mít za 25 Kč na měsíc.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
koudi Ahoj, ja tady zastupuji Savanu. Co se tyka vytvareni subdomen, tak se nebojim rici, ze prave savana ji ma vytvorenou nejlepe ze vsech hostingu. Mozna to pro nekoho muze byt slozitejsi, nez vytvaret jen adresare, ktere se hned chovaji jako subdomena, ale nechapu tvuj problem, ze neco.cz/neco ukaze i subdomenu. To preci neni pravdu.

Priklad:

vytvoris si web NECO.CZ, pro nej si v administraci nastavit adresar NECO
Pak si vytvorit subdomenu TEST, takze adresa bude TEST.NECO.CZ a pro ni si nastavis adresar TEST

A ja ti zarucuju, ze kdyz napises NECO.CZ/TEST, tak s eti nic neukaze, protoze rikas prohlizeci a serveru, aby sel do adresare NECO/TEST, ale ten neni, je preci jen /TEST

Ono jde nastavit vse k plne spokojenosti. Ja v tom problem nevidim.
koudi
Profil
Hofy
Pravda, spletl jsem se, funguje to přesně tak.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Hofy

Přesně tak nám to funguje, a stačí jen vytvořit adresář na ftp...
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Karel Dytrych gratuluji
MichalekII
Profil
koudi pěkný seznam webhostingů je třeba tady: http://alfa.elchron.cz/index.php?PID=288 ale projít a zhodnotit si to budeš muset sám, ono totiž s doporučeními a referencemi na webhosting je to většinou tokové nijaké. On to tiž hosting mohl být před půrokem O.K. a teď je to jen velkej problém aušus a naopak, protože na tom či onom serveru bylo umístěno před časem jen pár webů a nyní jsou jich tam stovky ... to je hlavně problém levných webhostingů sázkou na jistotu jsou velké renomované webhostingové společnosti, ale u nich si zase připlatíš ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0