Autor Zpráva
souki
Profil
Protože se jeden ze správců mého oblíbeného hostingu zachoval jako nezodpovědný amatér, byl jsem donucen poohlédnout se raději po nějakém vlastní řešení.
Můžete mi prosím doporučit nějakou firmu pronajímající dedikované servery? A případně poradit na co se při výběru stroje dívat?
Šlo by o hosting pro několik (10-20) malých dynamických prezentací a asi dvou mírně náročných projektů.
Děkuji za jakékoliv cenné rady :)
xHire
Profil
Zkus se mrknout sem: http://www.abclinuxu.cz/hosting. Jakožto správci jednoho z nejlepších českých serverů o GNU/Linuxu by se dalo předpokládat, že to bude mít kvalitu. Osobně bych jim v tomhle věřil.
souki
Profil
Dobrý nápad. Odborníci to nejspíš budou, ale co koukám na jejich nabídku, tak většinu zabírají stroje s procesorem Pentium III a podobně...
TCH
Profil
To jo ale když koukneš třeba na ten první tak vyjde cenově podobně jako nejlevnější samotnej serverhousing...
souki
Profil
A nemáte někdo náhodou zkušenosti s http://superhosting.cz/dedicated.php ?

TCH
Ale přeci jen nevím, jestli je stroj s CPU Intel Celeron 600 MHz k něčemu použitelný
Oswald
Profil
Já mám dedikovaný server od abchostu, myslím, že je to tento + zálohování. Jede mi tam aktuálně ~13 webů, MySQL, Apache, SVN, Trac, ... a zatím naprostá spokojenost.
souki
Profil
Oswald
S jakou návštěvností celkem?
Oswald
Profil
Jsou to všechno menší weby, nejnavštěvovanější má za duben 216161 hitů. Za posledních deset dnů tam bylo celkem 1 841 807 dotazů na MySQL.
souki
Profil
Oswald
A to všechno na Celeronu? Jaký máš průměrný load?
Davex
Profil
souki
Není to Celeron, ale Pentium III. Spíš bych moc nespoléhal na interní 2,5" ATA disk - ten je vhodný jen pro OS. Pro případ jeho odejití by se hodilo data ukládat na externí diskové pole.
soudruh
Profil
P3 na dnesni pozadavky neuspokoji mnoho aplikaci, i kdyz dualni Xeony v P3 nebyly tak spatne, kazdopadne se podivejte na:

www.hosting4u.cz/pronajem-serveru-ibm-blade-center.php

snazili jsme se nabidku stahnout na minimum a dle porovnani nema tato nabidka konkurenci v CR

takze pokud hledate stabilni vykonny a levny dedikovany server, nabizime Vam tuto variantu.
soudruh
Profil
-
souki
Profil
soudruh
Díky, ale už jsem pronajal Core2Duo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0