Autor Zpráva
kuba1979
Profil
rozhoduji se: 10GB.cz nebo ceskyhosting.cz
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Jelikož je 10gb.cz jen převlečenej Banán, tak…
kuba1979
Profil
co ??

ja jsem se tam zrovna registroval, doufam ze vse pobezi jak ma
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Viz reference a kontakt…
Mastodont
Profil
No jasně, že to je Banán:

http://dom.10gb.cz/?chci=jen-hosting&dealer=%DEaler%25

(text nahoře)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Jo, je to banan, gratuluji, vyhravas :)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
kuba1979 jen pro ukojeni me zvedavosti, kolik GB maji tve webove stranky? (hlavne nerikej ze maji 7 MB) :)
souki
Profil
kuba1979
Aby jsi byl v obraze - Banán suverénně kraluje žebříčku hostingů s nejhorší pověstí
Mastodont
Profil
souki

Nepochybuji o tom, ale kde se dá takový žebříček vidět?
souki
Profil
Mastodont
Vzhledem k tomu, že slovo "banán" bylo teprve nedávno odstraněno ze seznamu zakázaných slov zde na diskusi....
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
kuba1979
Je docela zajímavé srovnávat nás (Český hosting) a 10GB.cz alias Banán :)
Pokud chcete kvalitu a dostupnost, vyberte Český hosting. Jestliže chcete 10GB sáhněte po Banánu.
Nabízíme sice 1/20 prostoru, ale zamyslete se, jestli Vám takový prostor nestačí a radši nepotřebujete spolehlivé služby.
kuba1979
Profil
10gb.cz - nonstop podpora (udělal jsem si v noci test, opravdu brali telefon)
cesky hosting - jen v pracovní dny, jen někdy, jen ne o obědové pauze

10gb.cz - fakt dost místa
cesky hosting - haha :-)


sorky, kloubku, delas si tu sam sobe reklamu
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
kuba1979
Nepíšeme, že máme podporu nonstop, píšeme, že je přes den. Podpora funguje v uvedené hodiny i přes oběd v každý pracovní den.
S prostorem nesouvisí jen to kolik ho dostanete na serveru, ale také jak je vyřešeno zálohování, raid atp. Skutečně si myslíte, že za cenu, kterou nabízí Banán dostanete stejné služby jako nabízíme my nebo jiný kvalitní hosting?

Nedělám si tady reklamu. Zarazilo mě, že vybíráte mezi námi a Banánem, protože jsme se vždycky snažili, aby k takovému srovnávání dojít nemohlo. Banán je jiná kategorie.
Mastodont
Profil
kuba1979

Kdyby sis tu náhodou chtěl časem stěžovat, tak radši změň nick :-))
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
kuba1979
Ty ale nechápeš, že těch 10 GB tam stejně nikdy nebudeš mít. To je jen marketingovej tah pro podobný lidi, jako ty (bohužel je jich hodně). Oni si, ostatně jako ve většině případů (stačí pohledat na netu), později najdou nějakou záminku, abys tam tolik dat nemohl mít (nelegální obsah apod.).

To, že se vysmíváš dle mého názoru velmi kvalitnímu hostingu, jakým Český hosting určitě je, a vyzdvihuješ Banán, jen svědčí buď o tvé nevědomosti, nebo jsi někdo od Banánu, kdo si sem přišel udělat reklamu :).
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
djlj
na banan chodi "jdnodusi" lide, to nema smysl resit


Matěj Kloubek ahoj, nezabivej se troubou, ja jsem poucen ale i tak se vzdy dostanu do krizku s pitomcem a pitomci nikdy nevysvetlis jeho nazor.

Ja jsem zase toho nazoru, ze dobry hosting se pozna tak, ze zakaznik nepotrebuje NIKDY volat zakaznickou linku.

On si tam potom soupne 5 MB joomlu s jeho fajny webem a neuvedomi si, z emohl dostat kvalitnejsi sluzby jeste za nizsi cenu, nez ma ted.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Přátelé, já se bavim. Jestli von ten banán to tady zase nezačíná rozjíždět...
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Mulder
vitej :) No kazdopadne jejich marketing je genialni, dela zamerne nekvalitni sluzby a negativni reklama je take reklama.
morce
Profil
jezis to me fakt pobavilo, nejlepsi je, ze v kontaktech nemaji banan .s.r.o. coz je protipravni, kdyz uz tam uvadeji jejich ICO, a take me pobavilo, ze pan Kaluza se stydi napsat sve jmeno do kontaktu, kdyz je jednatelem te spolecnosti
morce
Profil
kuba1979
jasne, vsadim se, ze si Kaluza, stejne praktiky prezence a spamu tu jiz byly
Dero
Profil
Zamykám.

Uživatele s nickem kuba1979 prosím, aby do této diskuse už nepřispíval, pokud se nebude držet pravidel slušného chování.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0