Autor Zpráva
Triton
Profil
Dopuručte mi, prosím, kvalitní hosting. Nutnost je, aby zároveň zaregistrovali doménu (druhého řádu samozřejmě).
Technologie klasicky PHP 4, MySQL 5, htaccess + mod_rewrite. Na velikosti webového prostoru nezáleží. Samozřejmě co největší dostupnost a dobrá uživatelská podpora. Nízká cena výhodou. :-)

Jsem v tomhle nováček, takže pokud mi poradíte, co a jak musí být zařízeno (popř. odkážete na www článek), jenom to uvítám. Děkuji.

P.S. Chci Vaše zkušenosti, ne reklamu přímo od pracovníků příslušného hostingu. :-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Triton: ale no tak... ;)
P.S. Chci Vaše zkušenosti, ne reklamu přímo od pracovníků příslušného hostingu. :-)

<reklama>
Pokud jsi student, tak bys mel u me myslim celkem lakavou nabidku. Kdyz nejsi student, tak ceny nemam nejnizsi, za to o kvalitach mych sluzeb se melo tu cest presvedcit x lidi nejen z tohoto fora (cri-cri, radypala, gekon.name).
</reklama>

<normalni reakce>
Kdybych si ja osobne vybiral hosting, tak bych si samozrejme vybiral dle dostupnosti - http://mereni.kyblsoft.cz - tyto hodnoty nejsou "skutecne" ale orientacni. Tim chci rict (znam to na sobe) ze kdyz ti nekdo v noci na 15 minut vytahne kabel od switche v dusledku hw upgradu atd, tak ti hosting nepojede, ze? Jina vec je, kdyz na hostingu vypadava ftp, db, mailserver. Tyto sluzby bohuzel mereni.kyblsoft.cz nemeri a jen z tezi prijdes na to zda je hosting kvalitni. Voditko by treba mohlo byt diskusni forum daneho hostingu (precist par reakci od uzivatelu) resp. kouknout do referenci a zeptat se konkretniho cloveka jak je s tim spokojenej. Zde, pokud ti nekdo neco doporuci, tak bud to bude Hofy a bude doporucovat www.savana.cz nebo kdokoliv ti bude doporucovat www.banan.cz (dotycny clovek ma v zalibu v x uctech na zdejsim foru).
Takze spise bych se mrknul po referencich, ovsem zde neni vyloucene, ze v referenciich budou kamaradi a samo sebou ze ti to doporuci. Nejlepsi je poptat se kamaradu ve svem okoli kteri nejsou nijak spjati se zadnou spolecnosti. Je to holt tezky ukol, nakolik testovaci provoz v 99% se dava na "cisty stroj", jsi max. spokojenej a pak celej rok trpis na spolecne masine (masinach). Bohuzel sam jsem se 3 dny zpet setkal s nacitanim phpmyadmina 48 vterin zavratnou rychlosti 400-600 B/s, export db se pak rozbehl na brutalnich 6-7kB/s (klient presouval hosting a s db neumi pracovat). Je to opravdu smutne ze jedna nejmenovana spolecnost neco takoveho provozuje...
</normalni reakce>
Dero
Profil
Druhým rokem hostuji u http://www.cool-hosting.cz/ a nemám jediný důvod si na cokoliv stěžovat.
libol
Profil
Hostuji (mimo jiné) i u www.cool-hostingu.cz. A musím říct, že v poslední době mám poněkud problém z dostupností (a protože nejedou ani jejich stránky, tak bych nehledal chybu (jen) u sebe). To neznamená, že je nemuho doporučit, podpora byla vždy perfektní (a to pro tebe může být rozhodující) a nestabilita může být (a doufám, že bude) odstraněna. Nicméně jsou trochu dražší - takže s osobním hostingem bych šel jinam
Jirin
Profil
Hostuji u ignumu, ceny vyssi, ale jinak super, doporucuji. Mam web i u gigaserveru, cena pomer/vykon take super, take doporucuji. Tam to ale nemam tak zatezovy web..
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
armin j anemam zadne kamarady, tudiz u me na savane v referencich jsou jen opravdovi zakaznici. :) Hlavne je kazdy z jine lhoty po republice
Triton
Profil
Nejedná se o stránky pro mě, ale pro někoho jiného. Jde o takový mini-eshop. Nic moc seriózního. Doménu zaregistruji na doporučení kamaráda na forpsi.com (navíc TLD má být DE). Hosting bych asi zvolil na savana.cz. Jak jsem říkal, nepotřebuji nic extra luxusního - ten hosting za 50Kč/měsíc mi docela vyhovuje. Ideální by samozřejmě bylo, pokud by administrace domény a webhostingu byla dohromady, ale forpsi.com bohužel nenabízí takový tarif jako savana.cz.

Máte nějaké zkušenosti s administračním rozhraním a technickou podporou na savana.cz?
Oleg
Profil
Triton: zkus web4ce.cz - hostoval jsem tam v zacatkach webber.cz a ver, ze tento normalni hosting zvladal tento system i pri 1 milionu UIP mesicne a vice jak 300 GB prenosu.

zadny problem nebyl - jen kdyz se jednalo o upgrade tak nastal asi dvou minutovy vypadek
armin
Hosting armin.sk
Profil
Triton: Eh, myslis ze v soucasnosti jeste existuje hosting kde si vse nespravujes pres administraci? Co se tyce zkusenosti ohledne savana.cz, tak zkus se zeptat treba tohoto cloveka. Me neprinalezi delat scrshoty z historie v icq.

Jestli chces, mrkni sem (neboj, neni to zadny virus ani nic, proste zachycena prace na obrazovce). Doporucuji maximalizovat okno a vlevo dolu kliknout na ikonku "1:1" - abys mel spravny pomer a mel hezke pismo... nejak takhle vypada administrace domeny u me.
Ni7R0
Profil
armin
Občas se mi zdá, že Banán i Savanu házíš do jednoho pytle. Sice jsou tu admini obou hostingů proslaveni propagováním svých služeb, ale na Savaně se dá mluvit i o nějaké podpoře po registraci domény a založení hostingu - když mám problém, jsou ochotni ho řešit, o tom se mi na Banánu mohlo jen zdát, většinou mi bylo řečeno, že to nejde nebo něco dělám špatně (přestala najednou na několik hodin jít SQL databáze -> mám špatně zapsané dotazy). Nicméně z objektivnějšího hlediska i na mě občas působí Hofyho vystupování tady trošku negativně, ale pokud je to jeho styl propagace, je to jeho osud.
A pokud by mohl matak zaskočit i sem a popsat své zkušenosti, bylo by to docela přínosné.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Ni7R0: v zadnem pripade nehazu savanu a banan do 1 pytle... na mataka jsem poukazal proto, protoze mu byla podana pomocna ruka pri reseni problemu. Je to prozatim jediny clovek ktereho znam ze je na savane, nema s ni nic spolecneho a tim padem by moh byt duveryhodny clovek.
Ni7R0
Profil
armin
Tak to se omlouvám za mou podezíravost :)
Triton
Profil
Hm tak doména by byla, ale na savaně nepodporují TLD de. Bohužel jejich technik je zrovna offline.
Nevíte ještě o nějakém jiném solidním webhosting s cenovou relací okolo 50Kč/měsíc?
armin
Hosting armin.sk
Profil
Triton: co si predstavujes pod pojmem solidni webhosting za 50Kc/mesic a cetl jsi treba muj prvni prispevek v tomto foru?
Oleg
Profil
Nevíte ještě o nějakém jiném solidním webhosting s cenovou relací okolo 50Kč/měsíc?

muhehe jiz brzy budou vsichni nabize hosting 1 TB za 10 Kč / mesic ne ? podpora non-stop a domenu zdarma k tomu.

OMG kdo zacal zavadet ceny pod 100,- proboha se tady vubec neda uzivit
Dero
Profil
Oleg: Zdrž se, prosím, OT příspěvků.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Triton savana podporuje vse, co je na www.domena.cz

0