Autor Zpráva
pajon
Profil
Podla mna ma najlepsi hosting jednoznacne spolocnost PIPNI.CZ
Skuste uviest aj vase webhostingy. Dakujem.
roberta
Profil
yegon.sk
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Tak tohle tema nejak nechapu :)
Oleg
Profil
pipnispam :D
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Podle me je nejlepsi hosting takovy, co stale funguje, jede rychle a nic nestoji, ale takovy jeste nikdy nikdo nevymyslil.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
a není nejlepší náhodou http://www.banan.cz :-)

nabízí nonstop podporu (opravdu nonstop), garanci dostupnosti, kvalitní referecen ...
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
banancz
Ne, není.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
banancz co je kvalitni reference? Ten termin me hodne zajima a nerozumim mu. Rad bych mel take kvalitni reference a nevim, jak je poznam.
Oleg
Profil
zdravim,

nejlepsi hosting neexistuje :)

existuje dobry a spatny.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
jasně, nejlepší hosting neexistuje, každému vyhovuje něco jiného, banan dělá maximum co považuje za vhodné (jako nonstop podpora, garanci dostupnosti ..)

ale věřím že jsou hostingy co mají zase lepší cenové nabídky

a nebo hostingy co mají lepší HW

k těm referencím, máme je zveřejněny, aktualizovány asi před měsícem, http://www.banan.cz/cz/50*reference
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
banancz
Skvěle. Už tomu jen chybí slogan „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“.
Oleg
Profil
banancz:

podle vlastnich zkusenosti - pro obycejne web stranky to staci... ale kdyz zprovoznim eshop a zacne tam chodit vice jak 2000 lidi denne nebo 100 lidi online tak web radi vypinate a davate svoji 404 stranku :) po prekroceni limitu dotazu k MySQL db nebo tzv. nadmerne zatzovani serveru :)

stejne jako kdysi jsme u vas v zacatku zprovoznili webber.cz :) a pak jste koupili maxsite.cz - po 500 uzivatelich systemu jste ho nam zacali vypinat :) pritom nic tragickeho se nedelo - zadnou mega zatez jsme nedavali. Po techto udalostech a nemoznosti se vam dopsat ani dovolat a po tom co se kazdych 15 minut na dobu 10-20 minut jste nam hodili svoji 404 (protoze jsme meli navstevnost) jsme se rozhodli odejit na web4ce kde jsme uspesne hostovali do 5000 uzivatelu s navstevnosti 1,3 milionu UIP mesicne :) pak uz ani profi hosting nam nestacil a tak jsme presli na paradni vlastni server :) kde nase aplikace funguje bez zadnych problemu s uptime 100% jiz pul roku


a mimochodem ty reference nehraji roli. je mi k nicemu reference dokud tam sam nehostuji a nevidim jak to funguje.

a co s tou nonstop podporou porad? neni to zadna novinka a nabizi ji skoro kazdy hosting a garanci dostupnosti taky... takze, pokud chcete byt dobrym hostingem musite imho nabidnout neco vic a nez se to stane tak bude pozde :)
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
banancz
Mám radši pomeranče než banány, ale když už jsem tu, udělám si taky reklamu...
... i když, komerční hosting asi provozovat nikdy nebudu, poněvadž by mně to stejně nevynášelo.
Maximálně bych z toho měl žaludeční vředy :-D

Mokřiny.cz
Oleg
Profil
Jan Rippl: nejak se mi nezda ze ten design jsi poridil za $58 (u monstra)

navic domena mokriny.cz se smeruje na ufo.mokriny.cz - me to desi kdyz se neuvadi cela adresa, ale jen jeji koren.

free hosting je o nicem - z toho jsou jeste vetsi zaludecni vredy nez s komercnim :)
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Jan Rippl: nejak se mi nezda ze ten design jsi poridil za $58 (u monstra)
Platil jsem v korunách :)

navic domena mokriny.cz se smeruje na ufo.mokriny.cz - me to desi kdyz se neuvadi cela adresa, ale jen jeji koren.
proč?


free hosting je o nicem - z toho jsou jeste vetsi zaludecni vredy nez s komercnim :)
:-D výhoda je že to můžu ze dne na den zapíchout, což u komerčního nejde.
Oleg
Profil
Jan Rippl:

hostujes free hosting u ignumu ? nebo mas vlastni server, ktery ma ignum ns ?

a vubec nechapu fungovani serveru... bez zadnych textu, bez niceho.

:-D výhoda je že to můžu ze dne na den zapíchout, což u komerčního nejde.

hmm... pekne zacinas .) pokud toto prectou tve uzivatele (nebo budouci uzivatele) tak to u tebe zapichnou :)

jinak hodne stesti. free host je velice odvazna vec
Oleg
Profil
Dedleg
ne, to opravdu neni. NENABIZI neomezene mista ani neomezeny prenos dat.

A POKUD TOTO NABIZI - tak ja si tam udelam free hosting a budu kazdymu kdo si u me zalozi free hosting davat subdomeny a navic si tam dam tracker, ktery pres ten(na ten) hosting mi bude denne prenaset minimalne 1TB a pulku z toho ulozi do DB. A ke kazdymu free hostingu s neomezenym prostorem a prenosem dat tam taky neomezeny pocet e-mailu. To bude ale parada... nemusim si kupovat na free hosting

OKA ?! pokud toto vsechno ten hosting vydrzi po cely mesic tak ten hosting bude velice dobry, ale stejne nebude nejlepsi

a navic ! - nabidka odporuje podminkam pouzivani ! takze kdyz mam web s flash hramy, ktery scita vice jak 15000 flash her, tak to znamena, ze nemuzu ho u vas hostovat - jak tak koukam. coz znamena, ze uvadite lidi v omyl a ja pak jako poskozeny zakaznik muzu sluzbu reklamovat s tim, ze nemam potrebne zdroje, ktere mi byly slibeny pri registraci. ze nemuzu mit navstevnost 30000 lidi denne a nemuzou hrat flash hry, ktere maji minimalne 1,5 MB (30000*1,5 MB prenesenych dat) a nemuzu cely obsah nacpat do databaze a dat kazdymu zaregistrovanemu uzivateli svoji vlastni subdomenu ! a pak, ze jsem byl uvedeny v omyl a prisel jsem kazdy den timto omezenim o 600$ denne z reklam
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Oleg
Že tě to pořád baví. Každý inteligentní člověk chápe, že v těchto případěch neomezeně znamená, že si nemusíš hlídat, jestli má tvoje databáze 10 MB nebo 50 MB. Že když si tam potřebuješ nahrát fotky, nemusíš si hlídat, abys nepřekročil velikost hostingu. Když chceš vytvořit emailové schránky svým známým, nejsi omezen určitým počtem. Když chceš vytvořit subdoménu například pro každou nějakou důležitější podstránku, nejsi omezen nějakým počtem.

Je předchozí odstavec pro tebe už konečně pochopitelný? Pokud ne, pochybuji o tvé inteligenci.


Upraveno: jiná věc už je to, že typický český člověk těchto „benevolencí“ rád zneužije (viz tvé myšlenky se založením freehostingu).
Oleg
Profil
djlj

puvodne jsem napsal, jako odpoved, dlouhy clanek... nejak jsem to rozmyslel...

co se tyce me inteligence - opravdu se nad tim nezamyslej a nevysvetluj mi pojmy "neomezene" nejsem dement.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Oleg
hostujes free hosting u ignumu ? nebo mas vlastni server, ktery ma ignum ns ?

a vubec nechapu fungovani serveru... bez zadnych textu, bez niceho.


Nějak jsem zapoměl odpovědět :-D (omlouvám se že vytahuji staré téma):

Odpověď: ano mám vlastní server ve vlastní provozovně. To že k tomu nejsou žádné průvodní texty je proto, že freehosting není již hlavní náplní serveru.

Nyní jsem začal provozovat své vlastní svobodné internetové rádio (na stejném stroji)hmm... pekne zacinas .) pokud toto prectou tve uzivatele (nebo budouci uzivatele) tak to u tebe zapichnou :)

jinak hodne stesti. free host je velice odvazna vec


No jednou jsem si něco podobného přečetl i na fóru webzdarma :-D
Díky za přání, dá to docela práci to všechno uhlídat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0