Autor Zpráva
Pavel Vlček
Profil *
Dobrý den. Chci si dát stránky na hostuju.cz. Musel bych ale do všech stránek vložit kód s reklamou. Napsali mi, že kdybych použil nějaký rámeček, do kterého bych ten kód vložil, že to stačí vložit jen na hlavní stránku. Můžete mi někdo prosím poslat kód na ten rámeček, který bude viditelný na všech mých stránkách? Díky.
Joker
Profil
Ten kód budou mít někde na stránkách napsaný, řekl bych.
Pavel Vlček
Profil *
Ano, ale bez toho rámce. Já potřebuji kód pro to,aby se rámeček z hlavní stránky zobrazoval i na všech stránkách.
temistokles
Profil
Pavel Vlček
Ak nepoužívaš nejaká skriptovací jazyk (PHP), nevyužiješ auto_prepend v .htaccess, tak ti ostane len možnosť do každej stránky tento kód vložiť manuálne.
Pavel Vlček
Profil *
Využívám systém united nuke, tedy php.
temistokles
Profil
Pavel Vlček
Potom je potrebné upraviť zdrojové kódy, daný CMS nepoznám, teda bližšie neporadím.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Pavel Vlček: nepatri jen tak zcela naaahodou hostiju.cz pod banan.cz? A banan.cz vsude proklamuje jak je nejlepsi, jak ma 24/7 podporu, co takhle se zeptat primo podpory? Urcite budou ochotni ti pomoct a upravit ti redakcni system ;)
temistokles
Profil
armin
Povieš mi prečo by mala technická podporaupravovať Tvoj CMS? Pozri sa, keby banán bol až taký hrozný, ako píšeš v mnohých vláknach, tak by asi u neho neostal nikto, alebo by tých ľudí bolo tak málo, že by to banán zavrel sám ;) Je fajn, že na svojom hostingu si ochotný ľuďom i takto pomôcť, ale nie je to tvoja povinnosť, na druhú stranu si tým pekne zlepšíš image. Nesnažím sa narážať na Teba ani neobhajujem banán, osobnú skúsenosť nemám ani s Tvojim hostingom ani s banánom... len mi táto poznámka priľla trochu zcestná.
armin
Hosting armin.sk
Profil
temistokles: nie je zcestna... uplne zle si pochopil moj prispevok. Banan.cz totiz proklamuje stale aku ma kvalitnu podporu, ze podporuju vsetky CMSka, ma tusim aj niekde na webe nejake postupy ci co, pritom ja a x dalsich ludi ma asi trosku iny nazor. Bananova podpora nebola schopna nainstalovat jedno CMSko (united nuke), tak ako by boli schopni zmenit sablonu? Ja som jednomu clovekovi instaloval na banan united nuke, nahral wiswig, nastavil cestinu. Preco? Bo to viem a je to otazka 2 minut. Par mesiacov tam vydrzal a odisiel od nich. Preco? Skus hadat.

Oleg ma rovnaku skusenost s ochotou a podporou u bananu. A cisla ktore su na banan.cz kolko hostuje domen... neviem, to ma nezaujima. Hocikto si moze dat na web cokolvek, napr. ze hostuje google.com, alebo microsoft.com a ze ma prestizne referencie ;) Videl som aj takych fachmanov na sk 8-)
Oleg
Profil
temistokles: pokud mi napises co shledavas u bananu dobre a proc tam chodi lidi a proc hostuji zrovna tam - dam ti hosting na pul roku zdarma a domenu k tomu

pis, prosim, na ICQ: 161823114 nebo e-mail: kolesnyk (@) artysite.net :)

podminka je takova, ze tam musis hostovat (mit u banan svuj web)

.... :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0