Autor Zpráva
Pavliq
Profil
Ahoj,
hledáme sponzora na webhosting a doménu pro tento projekt :
http://kopej.ic.cz/

S tím, že je velká pravděpodobnost, že stejný systém bude na jiném nádechu ( né fotbalovém, protože se to moc neujmulo )

Podmínky : php,mysql, stačí 100MB místa, maily taktéž, doména cz..

Majitelé webhostingů mají přednost, ale jinak klidně kdokoliv :)

mail : info@wwwtvorba.net
ICQ: 324 042 803

čáu
Gekon
Profil
A co nabízíte?
Pavliq
Profil
Reklamní banner na webu :) samozřejmě + titul sponzora + poděkování :)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
A jakou máš návštěvnost? :)
Pavliq
Profil
Průměrně za den 400 lidí, je to spuštěné zatím 7 dní, takže i tak to je dobrý na tu dobu, někdy je 750 za den a někdy 350 :) Ale upozorňuji, že princip bude stejný, ale bude jiný nádech, který nadchne :) jen se přemýšlí jaký to bude :)

čauvec
Gekon
Profil
Ještě před dvěma hodinami jsi měl v kódu počítalo waudit.cz, kde máš návštěvnost trochu jinou.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Gekon
Něco podobnýho říká i počítadlo na toplistu :). Každopádně kdyby to každej dělal stejně jako Pavliq, mohli by se jít webhosteři jít s placeným hostingem vycpat, když by hostovali jen „za odkaz“.

Pavliq
Když si jdeš koupit dejme tomu sluchátka do uší, který stojí jako průměrnej levnější roční hosting (500 Kč), tak taky přemlouváš prodavačku, aby ti je dala gratis za to, že o tom obchodu budeš říkat, že je dobrej? :)
Mně by dokonce bylo stydno si ještě při tom diktovat nějaký podmínky.
Pavliq
Profil
Pane moderátor,
já jsem na webu kod wauditu dnes neodstranoval :) Jinak jsem přešel na toplist, protože má jiný princip počítání než waudit :) ale to už bylo 5.12. kdy jsem to měnil. Waudit teď samozřejmě nepočítá správně, protože na hlavní stránce jak už poznáte waudit kod není, ale na některých jsem ho ještě ponechal, respetivě zapoměl :)

djlj - projekty se sponzorují, ale to ty asi nevíš :) sluchátka jsi asi zkoušel a nevyšlo ti to :D


S pozdravem Pavlik Jilků :)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Pavliq
Jo, většinou ty, které mají návštěvy v řádech tisíců a které mohou nabídnout něco jiného krom poděkování. Ne průměrné weby o ničem. Tys to na mě taky zkusil, nevyšlo to.

Ale nepochybuju, že ti sem někdo napíše ten typickej vzkaz typu „napište mi, určitě se domluvíme“ :). Tvůj obchodní model je dobrý, tady totiž dostane sponsoring každý, kdo sem napíše ;).
vertigo4
Profil
djlj
Pokud čtu správně, tak Pavliq nechtěl komentovat svůj požadavek... pokud nemáš zájem o sponsoring jeho webu, tak je celkem otravné tu číst tvoje subjektivní názory (neber to osobně)
armin
Hosting armin.sk
Profil
http://www.prison-break.cz/

jsou tam 2 pocitadla. Jedno ukazuje (nyni) 5576 a druhe 6066, coz je baj ocko 10% rozdil. Muze byt 10% rozdil v hodnotach pokud se jedna o UIP? Ja bych rekl ze asi ne. A u projektu co chteji sponzoring nejde o to, ze si web sam refreshnu 100x dene a mam 100 navstev. Ne, zde je potreba nasadit vlastni skript a mereni a vychazet z techto vysledku. Jinak hodne stesti pri shaneni sponzoringu.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Napiste mi na emial capousek@netzona.cz zajiste se nejak dohodneme.

S pozdravem

Antonin Capousek
Pavliq
Profil
Psal jsem mail, ale poslalo to nějakou chybu, tak se kdyžtak zkuste ozvat Vy buď na : info@wwwtvorba.net nebo pavel.jilek@email.cz ... Jop a třetí a pro mě nejlepší varianta : 324 042 803 - ajsko :)

Jinak děkuji za zájem :)
libol
Profil
Doporučuji zkusit kontaktovat http://webhosting.wwwtvorba.net/ - je to rozjíždějící se firma, určitě potřebuje reference, takže byste si mohli pomoci. Nabízejí bezplatnou pomoc při zajištění webhostingu a domény, takže za to nic nedáš. A když to rozjeli tak mají určitě více zkušenosti, než tady, kde narazíš maximálně na self promotion hostérů
Retal
Profil
Takže:
1) Pavliq, provozovatel webhostingu webhosting.wwwtvorba.net a konzultant v oblasti webhostingu a domén, hledá sponzora pro svůj web. WTF?
2) Přijde Libol a doporučí mu JEHO VLASTNÍ webhosting, protože "by si mohli pomoci". WTF?!!!
Pavliq
Profil
Buď si z toho děláš prdel nebo jsis nevšiml, že to je mé :)

Ahoj
tiso
Profil
Pavliq - ani jedno, ani druhé... Len poukazuje na absurdnosť tvojho chovania...
Pavliq
Profil
Co je na tom špatné, že hledám někoho, kdo mi zajistí to co chci s tím, že bude mít reklamu na webu ? Já na tom nic absurdního nevidím :) Ba naopak, je to zcela normální :)

Jinak Retal : proč tvrdíš provozovatel ? já neprovozuji, já nabízím, neboli dělám dealera :) Takže webhosting si zařídit zadarmo nemohu :) Jestli jsi někde na webu našel, že píši, že jsem provozovatel, máš poklonu, ale nenajdeš :) Nikde jsem to nikdy netvrdil :) Áhoj.

BTW: libol - pořádně čti, pak piš :)
libol
Profil
Pavliq - no já si wšiml, že je to twé. Já si myslel, že si děláš prdel ty. A protože to nikdo nezamknul, tak jsem se připojil
tiso - děkuji
Gekon
Profil
Tak fajn, i Shakespear by měl z týhle vaší tragédie radost, takže to asi můžu zamknout.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0