« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
tondes
Profil
KECY KECY KECY

mel jsem data na novem serveru pro 2 prezentace (2hostingy). Jeden je kompletne obnoven a druhy ne (FTPkem se dostanu, data zadna, dnes jsem zjistil ze pribyl jeden adresar ale je prazdny). I kdyz jsem to mailem urgoval. Dostal jsem odpoved s tim, ze bude vse napraveno.
Ted uz si trhnete, myslite si ze mohu mit 12 dni nefunkcni firemni prezentaci a firemni emaily? Prosil jsem ale na h....

Takze pane I., nedelejte si z nikoho srandu. Nepamatujete si, jak jste me delal mesic alias domeny a postovni ucty? Mesic jste se vymlouval na administratora atd atd atd. To bylo telefonatu, mailu, SMS. V te dobe me melo byt jasne ze Gigahosting jde do kytek.

Proste GIGAHOSTING uz neni co bejvavalo a myslim ze od te doby, co odesel ten vas technik (nejakej slovak to byl) od te doby vase technicka podpora neexistuje. Jednu dobu to delal nejakej technik, externista z jine firmy, protoze jsem mel v odpovedich na maily technickeho razu, podpis technika z externi firmy a take me to potvrdil kdyz jsem brecel... ze bohuzel vice nemuze provest, ze je externista, ze za danou skutecnost nemuze. Pak asi externistum dosla trpelivost a uz podporu nedelal nikdo. Alespon tak si pasivitu z vasi strany nedovedu vysvetlit.

A vy vsichni rozumny lidi. Az budete mit sva data obnovena, zmizte pryc. Ja to mel udelat davno, indicie nasvedcovali ze budou problemy ale tohle? Kdo by rekl, ze firma ktera se honosi referencemi jako Gigahosting bude takhle neseriozne jednat.

A jeste jedna vec. Proc nemate na svych webovych strankach informace vysvetlujici duvod vypadku sluzeb? Bojite se rici pravdu?

(jméno zkráceno moderátorem Y.)
Damir Špoljarič 2
Profil
Vážení,

jelikož jsou data na odpojených serverech, nepředpokládám, že Vám je pan I. dá. Vzhledem k tomu, že věděl, že ho čeká odpojení, tak přesunul co šlo místo toho aby řádně platil a to ostatní nepřesunul. Jediná možnost je, že pan I. buď uhradí pohledávky nebo soud nařídí předběžné opatření než prošetří dluh pana I. a vydá platební příkaz. Nerad se do této diskuse míchám, ale je dobré, abyste měli pravdivé a aktuální informace.

(jméno zkráceno moderátorem Y.)
unipow
Profil
Damir Špoljarič 2
Já tomu ale přestávám trochu rozumět, vy jste asi ten, komu gigahosting neplatil, ale přitom s majiteli firmy spolupracujete na dalších projektech, to mi chcete říct, že to nevíte? Pan Křikava je ve všech společnostech jako jednatel, včetně společnosti LimeMedia která provozuje tento server. A ten je hostovaný taky u VShosting, není to divné? Není divné, že jedna společnost, se stejnými jednateli má hosting u vás, jiná společnost údajně neplatí a nemá hosting, uživatelé přišli o data?
GigaHosting
Profil
To unipow :

Otazka LimeMedia, DreamVision a me je dost komplikovana .. neda se to shrnout v par odstavcich, kazdopadne servery limemedie jsou urcite na jine fakture nez servery GigaHostingu ..
Damir Špoljarič 2
Profil
Unipow: Je to celkem jednoduché. Servery Gigahostingu má u nás pronajeté formou dedikovaných serverů pan I., jakožto fyz. osoba (viz. zde )

Bavíme se tady o panu I., protože to je osoba, která peníze dluží. To co má gigahosting na webu napsáno jako provozovatele je irelevantní. O ostatních projektech u nás hostovaných tu není řeč a nebudu se k tomu vyjadřovat a jak je patrné například z obchodního rejsříku, pan I. není jednatelem ani společníkem Vámi uvedených společností.

A propos, toto je spíše otázka na pana I., nikoliv na mě. mé stanovisko je jasně patrné zde: www.vshosting.cz/zpravy/tiskove_prohlaseni_o_gigahosting.pdf . Napsal jsem to, protože jste v tom tápali a pan I. se neměl k tomu říct jak to je. Jsou to čistá jednoduchá fakta. Servery má pronajeté pan I... neplatil ... servery byly odpojeny. To kdo Vám fakturoval službu webhosting za gigahosting - jestli dream vision nebo pan I. - je bohužel v tomto případě irelevantní. Dle mě v tom netřepa hledat nějaké složitosti kdo je jednatelem kde apod.

Moje doporučení je takové, že nárokovat reklamaci služby či vrácení penež byste měli po tom kdo Vám službu oficiálně prodal (tedy osoba uvedená v sekci Dodavatel na Daňovém dokladu / faktuře) a proti ní vést i případné právní kroky. Důležité je, že znefunkčnění služby zapříčinilo neplacení naším zákazníkem - panem I.. To jaké má pan I. vztahy s Dream Visionem a dalšími firmami nevím a upřímně mě to ani moc nezajímá. Pro mě je důležité, že dluží pan I. a proto jsme mu servery po několika týdenních urgeních odpojili.
Doufám, že teď je to jasné.

(jméno zkráceno moderátorem Y. 2018)
olin
Profil
Když jsem nahlížel na weby, které Gigahosting uvádí jako reference, zjištění, že www.3dstudio.cz běží na IP 81.0.201.82 (tedy v IP z rozsahu, patřícího VShostingu), ve mně probudilo trochu naděje, že se něco snad už konečně začalo hýbat.
Z dalšího vyjádření p. Špoljariče v předchozím příspěvku se však dá soudit, že web www.3dstudio.cz je buďto nějakou výjimkou (což se mi nezdá jako pravděpodobné), nebo prostě přešel k VShostingu (a z referencí Gigahostingu zatím ještě nebyl odstraněn).

V této souvislotsti mě tedy napadá otázka na p. Špoljariče: Když je můj web na jednom z Vašich serverů (81.0.201.38), je možné u Vás objednat webhosting, aby byl následně můj web spuštěn s původními daty?
GigaHosting
Profil
To "olin" ..

Web 3dstudio.cz bezi na jinem "serverhousingovem" stroji .. (rovnez jina fakturace) ..

O ktery web se jedna ? Diky za info ..
olin
Profil
to GigaHosting:

Hostuji u Vás web sistek.name, jde mi především o subdoménu photo.sistek.name + db (data v ní jsou momentálně pouze k datu 24.5.07).
GigaHosting
Profil
To "olin"

Vice info na e-mailu reklamace@gigahosting.cz .. nechci zde na foru rozebirat Vase konkretni adresare a jejich obsah .. kazdopadne "obnoveno" ..
Damir Špoljarič 2
Profil
Olin:
Gigahosting má u nás pronajeté dedikované servery, na kterém mají vlastní software o který se starají sami. My pouze zajišťujeme stroje, umístění, připojení k internetu a servis. Nemáme tedy k datům přístup. Jakmile gigahosting nezaplatil, odpojení proběhlo na úrovni odpojení serverů od Internetu. Po zaplacení by byly servery zpět online během několika minut, jak jsem pana I. informoval. Zatím však nevím, zda má v úmyslu zaplatit.
qeuchspack
Profil
To: Š. I.

To už se se mnou zase nebavíte ??? To už to zase musím řešit veřejně ? Posílal jsem Vám opět několik mailů s jednoduchou otázkou. Kdy bude obnovena databáze webu DAMyko.info ? Jak jsem v mailech uvedl, ani netrvám na tom, aby byla z 1.1.2008, klidně se spokojím i s týden, nebo dva starou.

Martin Kunz, DAMyko.info

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
qeuchspack
Profil
To: Š. I.

Zrovna se mi doneslo, že Vás (nebo jen Vaše služby ?) prý někdo převzal a ten "někdo" má prý velký zájem si udržet stávající zákazníky. Můžete mi sdělit o koho se jedná ? Pokud to tedy celé není jen nějaká kachna.

Martin Kunz

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
Dobry den,
Vsem zakaznikum sdelujeme, ze vypadek, ktery nastal u hlavnich provoznich serveru, nebyl jednoznacne zapricinen Gigahostingem.
Pochopitelne budete informovani, jak cela situace vznikla. Dovolte nam, abychom Vas informovali ... blabla ... k dispozici na e-mailu stefan@gigahosting.cz nebo reklamace@gigahosting.cz



Tak to si ze mě děláte jako srandu? 98% že máte hotovo? Promiňte! Ale jste zloději!

Objednal jsem si u vás hosting. Trvalo vám to celý měsíc než jste mi aktivovali doménu! Stále jsem však všechno chápal, až do doby, než přišly problémy s databází. Promiňte, ale váš "profi-hosting" by neměl hlásit každý den nečekaně TOO MANY CONNECTIONS, nebo přímo na fóru phpBB chybu:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 92160 bytes) in /opt/vsechno_var/var/www/virtual/velkejchytrak.cz/forum/htdocs/cache/t pl_subvch3_ucp_profile_profile_info.html.php on line 33

Zajímá mě váš NEZAJEM. Od 1. ledna jsem od vás nedostal ani JEDNO vyrozumnění. Volal jsem vám téměř denně - pokaždé to VYZVANELO - ale vy jste nic nebrali. Na hordu emailů mi nikdo neodpověděl. Tak jak sakra můžete tohle říct? ... nehledě na to, že se nemůžu dostat na FTP, ani do PhpMyAdmin do databáze, kterou jste laskavě obnovili, ale na "data webu", jste jaksi zapomněli.

Očekával bych trochu více vstřícnosti. Trochu více vyjádření vaší práce. Nezajímá mě, že se v prosinci omluvíte tím, že leden mám zadarmo - já za ty peníze platím služby, které VY nyní neplníte už 14 dnů a nežádal jsem to po vás, abych měl leden zdarma. Portál do dnešního dne nejede. Nemáte nastavenou nebo povolenou na serveru TMP složku, takže se nedá ani z redakčních systémů zpět nahrát obsah.

Teď, když mi nejede ani FTP - tak prostě ztrácím absolutní chuť. Budu tedy po vás požadovat to, co zde říkáte... pomoc při přechodu na nový hosting (již mám vybraný, čekám jenom na data) a vrácení určité finanční částky...

Omlouvám se JakPsátWeb, že tady tímto příspěvkem se prakticky nehorázně rozčiluju. Pochopím, když budu umlčen nebo tak něco. Ale myslím, že tohleto by se nemělo skrývat.

Portál mi do dnešního dne nejede. Hlavně, že jede všem ostatním - GRATULUJU, děláte to VYTECNE. Kdybyste aspon zvedali telefony, nebo odpovídali na mail!!!

Rád bych, jestli tohle někdo z gigahostingu čte, věděl, jak to nakonec chcete semnou řešit. Protože očekávám a stále doufám v reakci, že mi vše vysvětlíte... stejně si za vámi budu chtít dojít. A budu chtít vidět toho někoho, kdo mi NEODPOVEDEL na HAFO emailů, co jsem posílal ... a to zatím ANI JEDNOU.

Prej - budeme se vám rádi věnovat.... všichni mi říkají: "Vždyt nejsi sám, mají toho hodně...", já to chápu, ale nechápu, že jim trvá odepsat 14 dnů ... to FAKT ne...
Mastodont
Profil
Fiola
To je naprosto v pohodě, čím víc podobných svědectví bude, tím lépe.
Bajda
Profil
Fiola: Já jsem měl podobnou náladu zhruba 7.1, pak už mi bylo jasný, že ŽÁDNÝ DATA NEBUDOU. Smiřte se s tím všichni. Gigahosting ty zálohy prostě nemá (troufám si říct).
Kdyby je přeci měl, tak už by to dávno obnovil. Snaží se jen všechno opozdit a získat čas.

Mně telefon dokonce dvakrát zvedli. Prý, že do hodiny to bude vše funkční .. HAHA, SMÍCH : Zbytečně jsem O2 sponzoroval 80Kč (deset minut mi ten D***L vysvětloval, že všechno zase pojede a bude jak má být.. HAHAHA.

Snažili se to hodit na serverhousing, ale ty jaksi, po právu, se pochopitelně bránili (viz to jejich prohlášení).
Doporučuju všem, zabalte to a běžte jinam. Ti, kteří nemají data, upřímně lituju. Taky jsem kvůli těm S***ŮM měl zkaženej ponovej rok.

Vivat I., data IhneT.


PS: Taky se omlouvám za svoje slova, ale přišel jsem kvůli tomu skoro o dva litry + 12 hodin času obnovou.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
Bajda + Mastodont

Děkuji za vaše reakce :)... Jsme holt na stejné lodi, ale jen ať se to ví. Čistě řečeno, jsou to svině! Takovýhle přístup.

Napsal jsem o tom něco do blogu na našem studiu (fiolasoft.cz) jede naštěstí na naprosto skvělém Flyweb.cz :)... už nikdy neudělám chybu a nepůjdu k Gigahostingu nebo jiné společnosti, když jsem spokojen tam kde jsem ...

http://www.fiolasoft.cz/counter.php?id=99 < zde píšu právě o tom našem projektu, který hostuje gigahosting jako www.velkejchytrak.cz ...

To Gigahosting:
- DOPRCIC ASPON PHPMYADMIN MI DEJTE PRAVO ABYCH TAM MOHL SI VZIT TU DATABAZI, KTERA TAM JE ... O DATA MI ANI TAK UZ NEJDE, JAK O TU DATABAZI. TO JE NA ZALOBU NORMALNE... TEN PROJEKT MA CENU !!!

Pro zasmání :D ...

http://www.fiolasoft.cz/files_blog/ze_to_nejde_hosting.JPG < ENJOY, tohle mě namíchlo... ještě jak se to tam objevilo z poza tý vaší reklamy ... "Že to nejde?"...

Upf!
GigaHosting
Profil
To : "Fiola"

www.velkejchytrak.cz je normalne funkcni .. (ping smeruje na nasi IP, predpokladam tedy ze se nenacita odjinud) Ted jsem se dival na ono diskusni forum .. S presunem Vam pochopitelne radi pomuzeme ..

Nereakce byla zapricinena mnozstvim dotazu a pozadavku, velice se za to omlouvam, nicmene "do dnesniho dne to nejede" je mirne zkreslujici informace.

"Vydumpuju" Vam data z db a nahraju Vam "zalohu" na FTP odkud si ji budete moci stahnout .. (na ftp.gigahosting.cz .. je normalne funkcni)

Vice s Vami budu resit po e-mailu..

Pekny den
Bajlo
Profil
GigaHosting
www.velkejchytrak.cz je normalne funkcni

Unable to connect
Firefox can't establish a connection to the server at www.velkejchytrak.cz.

tomuhle rikate 'normalne funkcni' ? ;)


Nereakce byla zapricinena mnozstvim dotazu a pozadavku, velice se za to omlouvam, nicmene "do dnesniho dne to nejede" je mirne zkreslujici informace.

a tedka dejte tu 'O karkulce..' :)
Fiola
Profil
To : "Fiola"

www.velkejchytrak.cz je normalne funkcni .. (ping smeruje na nasi IP, predpokladam tedy ze se nenacita odjinud) Ted jsem se dival na ono diskusni forum .. S presunem Vam pochopitelne radi pomuzeme ..

Nereakce byla zapricinena mnozstvim dotazu a pozadavku, velice se za to omlouvam, nicmene "do dnesniho dne to nejede" je mirne zkreslujici informace.

"Vydumpuju" Vam data z db a nahraju Vam "zalohu" na FTP odkud si ji budete moci stahnout .. (na ftp.gigahosting.cz .. je normalne funkcni)

Vice s Vami budu resit po e-mailu..

Pekny den


Ne, nejde se mi přihlásit ani na Admin účtu - kde bych si mohl založit nový FTP účet, ani do PHPMYADMIN, ani na samotné FTP. Velkejchytrak stále nefunguje. Hází mi to, že je stránka nenalezena. Ono, když si prohlížíte stránky na localhostu, tak vám to asi jede, ale ono by to chtělo zkusit jiný prohlížeč nebo třeba zkusit změnit počítač s jiným internetem.

Jsem rád za vaše vyjádření. Nechci vaší práci shazovat. Nebo nedejbože pomlouvat. Jenom stále nevidím nic z toho co říkáte. Na VCH se prostě TEĎ (15. ledna 2008, 13:25) nedostanu (nejede ani gigahosting.cz), protože mi to hází "Chybu načítání stránky". Hází to i všem počítačům v naší IT učebně ve škole. Mámě, tátovi, strejdovi. Kamarádům, mé holce, prostě všem. Tak bych rád věděl, kdy to jako bude funkční.

Ono, řekl bych že můj výrok: "do dnesniho dne to nejede" je pravdivý, neboť databázi jsme sice obnovenou měli, ale data nikoliv. Takže portál nebyl použitelný. Kdybyste dále četl, dozvěděl byste se, že nemáte nastavenou ani TMP složku u apache, nebo co tam bože máte. Takže se nedal portál ani používat, protože redakční systém házel hromady chyb o tom, jak něco nejde přesunout, protože to nezná TMP složku - mimochodem, nedala se nastavit ani přes .htaccess. A ještě jedna perla, takovouhle základní věc má nastavenou i WEBZDARMA, který je oproti vám stabilnější asi o 60% ...

Díval jste se na to diskuzní fórum? To je báječné! Zkuste se do něj zaregistrovat nebo poslat příspěvek! Nebo si něco nastavit. Běžte se vycpat, já vím o tom, že index.php nám jede. Jedou i výpisy příspěvků, ale proč si myslíte, že tak velký fórum má poslední příspěvek ze dne: Čtv 10. Led 2008 23:57:19 - protože od té doby TO NEJEDE. A NEJEDE A NEJEDE... takhle povrchně bych řešení problémů nečekal.

V tomto ohledu mi mažete med kolem pusy. Je to 14 dní a stále nevidím výsledky. Ale pokud mi vážně databázi vyhodíte na FTP a nějak FTP samotné zprovozníte - budu nesmírně rád.

Jo a stejně bych ocenil ještě přístup do PhpMyAdmina. Poněvadž si tu zálohu ještě pro jistotu udělám sám (bůh ví, zda od vás bude kompletní)...

Očekávám reakci během několika hodin. Vzhledem k tomu, že jsem vás již několikrát kontaktoval, udělejme to naopak. Vy projevte snahu za moje peníze a napište mi na Filip.Kraucher@fiolasoft.cz , tam vám sdělím veškeré bližší informace a můžeme se dohodnout. Protože já přestávám věřit, že mi odpovíte, když budu chtít něco vyřídit. Ale zde na fóru evidentně aktivní jste...

Předem děkuji...

EDIT1: tak výborně - FTP mi najelo... nyní bych poprosil o tu databázi... děkuji :)...
EDIT2: Stále mi nejde váš WEBADMIN ... tudíž ani přihlášení do PhpMyAdmin ... omg omg omg

EDIT3: No tak to si snad ze mě děláte srandu? Konečně chápu, co se stalo! Proč jste mi neřekli, že do databáze se dostanu skrze tuto adresu? http://velkejchytrak.cz/webadmin/tools/pma/ ... jenom logicky jsem to zkusil a dokonce jsem se přihlásil. Proč o tom nic nevím? Kde mám email, že se takto dostanu do phpmyadmin? kde to je napsané na stránkách?
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

rad bych reagoval na vzniklou situaci okolo Gigahosting.cz.

http://www.netzona.cz/data/tiskove_prohlaseni_prevzeti_sluzeb.pdf

Jak se pise v tiskove zprave, data budou dostupna nejpozdeji 20.1.2008. Jiz jsme zapocali jednani s VShosting s.r.o. o uhrazeni pohledavek a o zajisteni dat z odpojenych serveru. Nasi technici jiz zacali na vsem pracovat. Prosim Vas o kontaktovani telefonem pouze v pripade nejvyssi nouze, nebot telefoni urgenci nasipraci neurychlite, ba naopak. Budeme vsechny klienty informovat prostrednictvim emailu, ve kterem budou podrobnejsi informace a nove pristupove udaje.

S pozdravem

Antonin Capousek
Obchodni reditel
Netzona.cz
Fiola
Profil
Dobry den,

rad bych reagoval na vzniklou situaci okolo Gigahosting.cz.

http://www.netzona.cz/data/tiskove_prohlaseni_prevzeti_sluzeb.pdf

Jak se pise v tiskove zprave, data budou dostupna nejpozdeji 20.1.2008. Jiz jsme zapocali jednani s VShosting s.r.o. o uhrazeni pohledavek a o zajisteni dat z odpojenych serveru. Nasi technici jiz zacali na vsem pracovat. Prosim Vas o kontaktovani telefonem pouze v pripade nejvyssi nouze, nebot telefoni urgenci nasipraci neurychlite, ba naopak. Budeme vsechny klienty informovat prostrednictvim emailu, ve kterem budou podrobnejsi informace a nove pristupove udaje.

S pozdravem

Antonin Capousek
Obchodni reditel
Netzona.cz


Promiňte, ale to teda si myslím, že nese zodpovědnost. OMG, ke komu jsem se to dal? Jak může někdo takhle podnikat.

Jsem rád, že to převzal někdo jiný. Tedy jinými slovy, jsem rád, že jste se pane Antonine Capousku ozval. Vážně proti vám doopravdy nic nemám, ale takhle se vylhat? Když snad přebírám klientelu tak se všemi následky. Já chci svá data a chci je ještě dneska. Zaplatil jsem za ně a nehodlám čekat tak dlouho a koukat se, jak nám upadá návštěvnost.

Tohle všechno někdo prostě odskáče a já budu chtít finanční vyrovnání za nesplnění podmínek... mám za sebou 1400 unikátních IP adres (tedy lidí), kteří mi celou situaci potrvdí. Takže tato zpráva mě měla uklidnit? ... ha ha ha
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

mohu Vas nejak kontaktovat? Treba telefonicky? Staci kdyz mi poslete email s Vasim telefonim cislem capousek@netzona.cz nebo prozvonite 739 312 321
Bajda
Profil
Myslím, že po těchto zkušenostech snad už nikdo nebude tak "inteligentní", aby šel ke gigahostingu ..
To je úžasné, že data budou za 20 dní od výpadku obnovené!!
Připadám si jak ve středověku, kde noviny se tiskly jednou za měsíc a všichni museli počkat, než si je soused přečte.

Ale může mi někdo říct, jak můžu dostat odškodnění za nepřímé škody způsobené tímto výpadkem?
Hostuji /hostoval jsem tam e-shop, který fungoval, kde bylo asi 7 otevřených objednávek a já prostě NEMOHL vyrozumět klienty, nevěděl jsem, co si obědnali - čímž jsem o ně přišel, nakoupili jinde a jejich objednávky prostě nejsou..

Majitel po mě chce náhradu škody, a co já můžu dělat? Musím ji zaplatit, ze svých peněz, i když jsem měl GARANTOVANOU dostupnost se ZÁLOHAMI a TECHNICKOU PODPORU.
Co jsem dostal? Velký Há a malý Ó, římskou pětku N a O.
Jenom samý sliby, že vše bude za hodinu v pořádku. To jo, asi tak světelnou.
Fiola
Profil
Nyní jsem telefonicky dohovořil s velmi příjemným panem Capouskem, jenž mi celou situaci vysvětlil. Chápu jí, respektuji jí a ještě jednou vám pane Capousku tímto děkuji za váš projevený zájem na problému.

Je fakt, že nyní mě to opravdu uklidnilo. Informace o tom, že gigahosting.cz byl odkoupen Netzona.cz.

Snaha vysvětlit problém byla obrovská, tudíž a jelikož Netzoně věřím a držím palce, aby to do toho 20. 1. bylo ... Nyní to jdu již napsat na portál VCH.

Tímto bych se rád omluvil ještě jednou za své vyhořčení proti Netzone.cz, pochopil jsem po vysvětlení celou situaci. A ješetě jednou děkuji...
Fiola
Profil
Majitel po mě chce náhradu škody, a co já můžu dělat? Musím ji zaplatit, ze svých peněz, i když jsem měl GARANTOVANOU dostupnost se ZÁLOHAMI a TECHNICKOU PODPORU.
Co jsem dostal? Velký Há a malý Ó, římskou pětku N a O.
Jenom samý sliby, že vše bude za hodinu v pořádku. To jo, asi tak světelnou.


Zavolej panu Capouskovi, před momentem jsem s ním mluvil. Myslím, že pokud jsi byl také klientem Gigahostingu, že ti vše vysvětlí a rád pomůže... Je fakt, že jednání je o 99% lepší jak u pana I..

(jméno zkrátil moderátor Y. 2018)
qeuchspack
Profil
No sláva,
už jsem to začal konzultovat s naším právníkem a jsem velice rád, že jsem nemusel přistoupit k nátlaku na pana I. přes všelijaké §viňárny (jinak to snad ani nazvat nejde), které právníci dokážou vymyslet, jen aby člověku alespoň pořádně zatopili, když už z něho nic nevyrazí.

Jsem velice rád, že se toho ujmul někdo jiný a vzal to za správný konec, ne tedy "snahou" mermomocí obnovit z historických záloh co se dá a doufat, že ti ostatní se neozvou, ale uhrazením pohledávek a řádným zpřístupněním aktuálních dat. Prosím o urychlené zpřístupnění databáze DAMyko.info, je to komunitní web amatérských i profesionálních mykologů a ztráta důvěry přispěvatelů především z řad odborníků by pro nás byla velmi citelná.

S pozdravem
Martin Kunz, DAMyko.info
m.kunz@atlas.cz

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajda
Profil
Já zatím ještě nebudu nijak jásat, napíšu to asi takto -

Prosím o vytvoření obnovy dat pro účty vinute-perle.cz a jm-woodwork.cz

Uvidíme, jestli se teda něco pohne :)
Fiola
Profil
Já zatím ještě nebudu nijak jásat, napíšu to asi takto -

Prosím o vytvoření obnovy dat pro účty vinute-perle.cz a jm-woodwork.cz

Uvidíme, jestli se teda něco pohne :)


Jenom Bajdo prosímtě, já jsem říkal, že bych chtěl IHNED obnovit data, ale on mi říkal, že mají nasazeno 8 techniků, kteří teď na tom pracují postupně (přes 400 klientů) ... Takže to bude trvat :)... fakt je ten, že v tom nejsme sami, ale zvedla se mi nálada. Konečně se to řeší - jupííí ! :)...

Mají na to termín do 20. ledna, jsem moc zvědav, ale doufám, že se jim to povede :)... Je fakt, že mít na to 8 techniků a před sebou 400 klientů, kteří nemají nic než prázdnou složku a vše obnovit je naprosto zoufalý ... a tak převážně proto je Netzónu chápu.
Bajda
Profil
No, pokud pracují 10 hodin denně, což je sice záhul, ale 5 dní to ještě zvládnout jde, tak to je padesát hodin čistýho času práce * 8 techniků ..
Z toho vyplívá, že na každého klienta má jeden technik hodinu.

Já počkám, weby už mám jinde, jde mi jen o ty objednávky - i když pochybuju, že ještě budou mít zájem ..

Každopádně by mě zajímalo, jestli budou vracet zpátky peníze za nevyužité měsíce.
Fiola
Profil
Každopádně by mě zajímalo, jestli budou vracet zpátky peníze za nevyužité měsíce.

Také jsem se na to ptal. A bohužel, to musíme vymáhat od pana I.. IMHO: Netzona.cz nabídla něco ve smyslu 50% slevy do příštího objednání služeb. Což bude fajn - určitě to využiju :)...

Vtípek: Kdyby mi pan I. dal poukaz na hosting zdarma na příští měsíc, tak bych to rád využil - věnoval bych ho někomu, koho fakt nemám rád ... aspon bych vyřídil konkurenci ...

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
« 1 2 3 4 5 6 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0