Autor Zpráva
MarekH
Profil
Máte doménu 3. stupně (např. neco.wz.cz) a rádi byste vlastnili svou doménu 2. stupně (neco.cz)? Pokud má Vaše stránka PR alespoň 3 a více, nabízím Vám za ni doménu i s hostigem zdarma za těchto podmínek:

1. Doménu si zaregistrujete sami (vlastníkem budete samozřejmě vy) a poté mi pošlete platební údaje k doméně - já platbu za doménu uhradím.
2. Objednám tento webhosting: [url=http://www.vshosting.cz/webhosting/webhosting-extra/?id=51][/url] a každému z něho přidělím 200 MB místa (individuálně lze navýšit). Sami budete mít přístup do administrace své domény (zakládání emailů, databází, atp.)
3. První rok domény a hostingu je samozřejmě zdarma (respektive výměnou za prezentaci s PR alespoň 3). Pokud si ale stránka udrží PR i v dalších letech, tak budu platby za domény platit i nadále. Můžete tak získat doménu 2. stupně, aniž byste museli někdo něco platit. Pokud ale klesne PR stránky, kterou vyměníte na 2, tak vám další rok již neprodloužím a můžete s doménou dělat co uznáte za vhodné.
4. Nabídka platí pro všechny "standardní" domény - cz, com, info, biz, net, name...neplatí pro drahá doménová jména některých států.

Pokud máte zájem o doménu zdarma, můžete mě kontaktovat na ICQ: 327902080 nebo emailu: marek.holy@atlas.cz

0