Autor Zpráva
Ingesia
Profil
Dobrý den,

hledám hosting pro internetový obchod - spolehlivost 99,9%-100% (pokud je to možné) a spíše větší a výkonnější databázi. Prostor by stačil minimálně 500MB. Cena nehraje moc velikou roli, pokud to nebude za desetitisíce, ráda si připlatím za kvalitu a dostupnost. Mám zkušenosti jenom s obyčejnými menšími weby, takže toto je pro mě větší neznámá..

Děkuji za pomoc.
quinux
Profil
Ingesia
Spíše větší databázi je kolik? třeba onebit.cz nabízí 250MB na databázi u programu WEB-VIP http://www.onebit.cz/?tar=7#programs
mat
Profil
Ingesia

rozhodně bych nedával eshop na sdílený hosting, raději bych se poohlédl po nějakém slušném VPS, kde je jednoduché ovládání třeba Pleskem (já osobně provozuji eshop s návštěvností kolem 2-3 t návštěvníků denně na VPS (Ignumu ), v případě větších nároků pak vlastní server (tam to chce ale buď platit někoho na administraci nebo rozumět provozování serveru).
Ingesia
Profil
a onebit je spolehlivý? Jste s ním spokojený? Co výpadky...
armin
Hosting armin.sk
Profil
Ingesia: V pripade zajmu je mozne Vas projekt umistnit na vyhrazeny server a tim padem zarucit 100% spokojenost s provozem. S hostovanim narocnejsich projektu mam zkusenost - konkretne zde se jedna o 500-650 pozadavku za vterinu na webserver a pres 1000 SQL dotazu za vterinu.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Dobrý den,
pokud potřebujete vysokou spolehlivost, doporučil bych Vám zvážit vyhrazený server - veškerý jeho výpočetní výkon máte jen pro svoji aplikaci a máte naprostou svobodu v požadavcích na konfiguraci serveru.

Na vyhrazený server lze umístit i více domén, čímž lze do jisté míry snížit náklady na provoz jednoho projektu při zachování plné kontroly nad využitím prostředků serveru va Vašich rukou.

Zkuste se podívat například na naši nabídku serverových tarifů (www.flyweb.cz/serverove-tarify), konkrétně bych Vám doporučil tarif Ideal server, případně i Mini server.
quinux
Profil
Ingesia
a onebit je spolehlivý? Jste s ním spokojený? Co výpadky...
Hostuji tam již třetím rokem http://smajlici.info a pak ještě dva další projekty (jeden z toho ve vývoji). Jsem s nimi velmi spokojený, rychlá podpora, skvělá dostupnost i spolehlivost. S tarifem VIP sic zkušenosti nemám, ale dá se očekávat vysoká úroveň. Jak psal mat, tak také záleží na náročnosti a návštěvnosti Vašeho e-shopu, ale hnát to hned do virtuálu nebo dedikovaného serveru je možná přehnané. U tarifu VIP je garantováno max. 10 klientů na server, takže by mohl zvládat i náročnější aplikace.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
Ingesia : jaký eshop chcete provozovat ?

myslím že bychom vám mohli dát testovací hosting ( www.banan.cz ) a doménu na vyzkoušení, napište mi na kaluza@banan.cz

moderator : myslim že jsem tu odpovídal včera, nevím jestli to někdo smáznul, prosím jestli někdo maže mé příspěvky, at prosím uvede důvod na kaluza@banan.cz , jsem ochoten nepříspívat do diskuzí, pokud to někomu z moderátorů vadí
xHire
Profil
banancz
Tak na tohle nemůžu nezareagovat. :-D Nikdo Vaše příspěvky nemaže, pouze Vy je odesíláte do špatných topiců. ;-) Ale popravdě řečeno mi příspěvek s nabídkou e-shopu ve vlákně, kde se někdo ptal na hosting s dobrou konektivitou do zahraničí (o e-shopu nebyla jediná zmínka), celkem neseděl. ;-)

0