« 1 2
Autor Zpráva
quinux
Profil
libol
prostě budou mít problémy s kapacitou
Imho žádný hosting nemá kapacitu disku rovnu nebo větší počtu klientů. Když má hosting řekněme 1000 klientů a každému dává prostor 5 GB neznamená to, že má diskovou kapacitu 5 TB, ale má ji rovnu aktuálním potřebám (to může být třeba 1 TB) plus rezervu. Prostor pak zvětšuje tak, jak je zaplňován, ale aby pořád zůstala rezerva, avšak nebyl předimenzován. Co se týče nákladnost přenosů, tak nevěř tomu, že kupuješ "neomezený traffic", každý hosting s tebou bude při nadměrném trafficu situaci řešit, ale to se již dělá obvykle individuálně.
Chamurappi
Profil
Zdá se, že rkomoras má prozatím dost informací. Obecná debata o postupech hostingů nesouvisí s tématem, proto nechám vlákno zapadnout. Odemknu 22. dubna.
Stalo se.
majila
Profil
Jsem u hostingové společnosti banán.cz pár měsíců a od samého počátku jsou problémy. Myslela jsem si, že budu mít webové stránky zdarma (jak inzerují), opak je ale pravdou. Žádné webové stránky zdarma se nekonají. Stránku jsem si udělala sama a ještě jsem musela zaplatit nemalé peníze za webhosting. Stránka má ale od samého počátku výpadky, pomalé načítání apod. Oni s tím nejsou schopni nic udělat, proto odcházím. Bananu především chybí vstřícná technická podpora. Beru je za podvodníky.
« 1 2

0