Autor Zpráva
kajaman
Profil
Ahoj, máte zkušenosti s hosting-zdarma.cz?

jedná se o tak trošku komerční stránky (což někde nejde na freehosting). Potřebuji PHP5, MySQL, SMTP, POP3, CRON, FTP, .htaccess, mod rewrite ... což by všechno měli mít, sice píšou, že je to zdarma, ale doména a její prodloužení stojí 600,- Kč ... což by byla pro mě tak akorát přijatelná cena, když si domyslím, že to není za doménu ale za ty služby, že jo?

Teď jsem na freehostingu pipni.cz, ale správa DB přew phpmyadmin je tristní (i pozdě v noci) vzhledem k rychlosti a odezva je taky pomalá. Když má člověk nějaký dotaz, tak ani nemá cenu zkoušet podporu.

Takže bych rád zkusil něco jiného, pls poraďte...

PS: taky potřebuji, aby fungovala fce unlink()...
armin
Hosting armin.sk
Profil
Funkce unlink ti bude fungovat porad a vsude, akorat musi mit dany adresar potrebne prava pro manipulaci se soubory (chmod).
kajaman
Profil
aha, já myslel, že některé hostingy ji z nějakých bezpečnostních důvodů blokují :)

nicméně, ještě jsem našel zajímavou alternativu, která je v konečném důsledku trochu dražší,
ale vypadá docela dobře.


Prosím o názory na: hosting-zdarma.cz a flyweb.cz (tarif Pioneer).
Petyk
Profil
mrkni na hostujzdarma.cz, mají levnější domény a lepší dostupnost http://mereni.kyblsoft.cz/
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petyka
mrkni na hostujzdarma.cz, mají levnější domény
Chtěl jsi říct „mám“. Srovnávací reklama je proti pravidlům pro self promotion.
TatarBot
Profil
Zatím funguje dobře. Jak hosting samotný tak i podpora... Otázka zní jak dlouho, veřím, že to kluci zvládnou :-). Freehosting bych moc nedoporučoval na komerční stránky, byť je to povolené.

Ale člověk to bohužel musí vyzkoušet sám. Rady na takovýchto fórech jsou často zcestné. Mám druhou doménu na Flyer.cz(je to za stejnou cenu) a běhá taky bez problémů, včetně Javy a supportu.
Kolega z práce hostuje na banan.cz a kupodivu se taktéž z žádnými většími problémy nesetkal.

Dle mého názoru bude většina příspěvků do této diskuze spam od provozovatelů, konkurenční pomluvy popř. útoky na svérazné a kontroverzní majitele hostingů :)
Timy
Profil
Na hosting-zdarma.cz jsem hostoval dva roky zpátky a nesetkal jsem se s žádným větším problémem.
kajaman
Profil
Tak jsem na Hosting-Zdarma, pokud by to někoho zajímalo. Porovnávám s free hostingen na Pipni.cz:

+ nesrovnatelně rychlejší správa DB
+ rychlejší odezva webu (neměřeno, to je prostě fakt :-) )
- MySQL 4 .... problém
- neexistuje telefonická podpora (no ono je to prezentované jako hosting zdarma, že...)
- zprovoznění domény v pondělí odpoledne (po urgenci), platba proběhla eBankou v pátek v noci
+ na e-maily odpovídají (tedy ale asi jen v prac. dny)

... takže zatím asi tak...
Joker
Profil
kajaman
Pár známých má u hosting-zdarma své weby, nedělal jsem nějaký průzkum, ale zdá se, že jim to celkem vyhovuje.

Ale spíš než zdarma to je "zdarma", respektive hosting platíte v ceně domény :) Dohromady s doménou to vyjde zhruba na podobné peníze jako jinde.
kajaman
Profil
Joker
Ale spíš než zdarma to je "zdarma", respektive hosting platíte v ceně domény :)


jj, to je samozřejmě pravda, trošku "vyčůranost" :)

0