Autor Zpráva
Jupíí
Profil
Zdravím. Vím že je to trochu pitomé ale pořád se nemoho rozhodouut který z těchto dvou freehostingů si mám vybrat
1) www.ic.cz
2) www.webzdarma.cz

Potřebuji aby měli podporu php ( to mi stačí )

Poraďte který se mám vybrat a zkuste napsat i poroč. Děkuji
Nox
Profil
www.profitux.cz ;) ale - jestli si vybíráš jen mezi free, tak je to snad jedno...a php je samozřejmost
orava
Profil
php5.sk alebo php5.cz - bez reklami ale len 20 Mb
Joker
Profil
Jupíí
IC.cz a WebZdarma je IMHO prakticky totéž.
Davex
Profil
Vyber si třeba podle verze PHP. Na Webzdarma je PHP 4.3.4 a na IC je PHP 5.2.0
Mistr
Profil
Nox
I Proxitux má free webhosting.
Nox
Profil
Mistr
...a právě proto jsem to postoval;) Jako další možnou variantu k jeho uvedeným
Měsíček
Profil
Mistře jsou tam, ale hodně přísné podmínky :)

Jinak při boji WZ & IC tak dopředu mohu říct, že IC je na tom podstatně lépe.
šárinka
Profil
já osobně preperuji IC
Mistr
Profil
Nox
právě proto jsem to postoval
Přznám se, že jsem to z Tvého příspěvku ani odkazu příliš nepochytil.

Měsíček
jsou tam, ale hodně přísné podmínky
Tak? Budiž...
warman
Profil
ja osobne taky preferuju ic.cz. Existuje i hostuju.cz, ale s tou ja zkusenosti nemam, krom toho-je od bananu... Ale to neznamena ze musi byt spatni :)
Bartolomey
Profil
Tady je tes freehostingu ic.cz, wz.cz a hostuju.cz. Sice trošku starší, ale taky to umí ovlivnit. Pak zkoumali změny po půl roce..
Vyhrává tam ic.cz, které preferuju aj já...
banancz
Hosting banan.cz
Profil
pravděpodobně nejlepší parametry má www.hostuju.cz , který provozujeme
Joker
Profil
Bartolomey
Docela mě děsí ty výsledky měření dostupnosti ve druhém odkazu, protože na WZ to někdy není žádná sláva a jestli má nejlepší dostupnost z uvedených...
Jinak ještě poznamenám, že od doby toho testu u WZ trochu zapracovali a místo 50MB nabízejí už celkem konkurenceschopných 200MB (s reklamní lištou 500MB)
TSD
Profil
free hosting znamená, že se musím smířit s tím, že tam budu mít reklamu.

banancz
Známý chtěl zřídit nenáročný webík. Doporučil jsem mu ic.cz, on přes moje varování použil hostuju.cz

Protože nevěděl, že má do kódu přidat banner, tak to neudělal (je to začátečník, web dělal ve wordu). Tak jste mu web po pár dnech prostě zablokovali. Žádná výstraha, žádná informace o tom, jestli to je na den nebo napořád. Dopátral se toho, že mu tam chyběl banner a několika maily si domluvil, že jste web zase spustili.

Připadá mi slušné, když se hosting postará o vložení své reklamy automaticky. To už teď po nějaké době děláte.
Ale když porovnám 24px vysoký proužek, u kterého si ještě můžu vybrat barvu pozadí (ic.cz), s obludným černým pruhem, kde je ostře zelený a bílý text, přičemž tento pruh je na každé stránce (i když jde o frame) dvakrát, tak vidím jistý rozdíl.

0