Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím hledám tento hosting (pokud možný v ČR)
-Prostor minimálně 1GB
-Neomezený počet subdomén
-Možnost vytváření FTP loginy + hesla na subdomény i složky
-Možnost vytvářet Mysql DB (5.2) s vlastními loginy i hesly
-Neomezený počet dotazů na Mysql
-Neomezený trafik
-Zakázané procházení složkamy na úrovni PHP (nechci aby mi nekdo ze subdomeny lezl na hlavni domenu)

Díky moc.
warman
Profil
gzk.cz flyweb.cz c4.cz je toho strasne moc. zalezi jakou chcete cenu... Jinak na gzk.cz momentalne hostuju a nemuzu si na ne stezovat. na c4.cz jsem hostoval take a jsou take vynikajici. flyweb.cz znam od znamych a prej je dobrej. Ale ten neomezenej trafik-jen jedna pripominka, jestli budete mit prenos za mesic 2TB tak to je strasne moc a nepocitejte s cenou pod 1000 odhaduju... a k tomu by to muselo byt pres nix.cz :) ale predpokladam ze chcete okolo 100GB tak to neni problem...
hofycz
Profil
Doporucuji Ghostingu a jim podobnym otevrit www.google.com

Pote do okenka pro psani dotazu napsat "webhosting" a otevrit si zhruba 900 hostingy. :)
Ghosting
Profil
oporucuji Ghostingu a jim podobnym otevrit www.google.com

Pote do okenka pro psani dotazu napsat "webhosting" a otevrit si zhruba 900 hostingy. :)


Je mi to jasny , ale 90% hostingů má povolené procházení složkamy na úrovni PHP. Což nechci. (Je to nejdůležitější faktor.)
Takže tady asi google nepomůže.

www.c4.cz Nechci protože tam pár lidí mělo problémy s DB. (Něják to omezují, dotazy podle balíčků)
www.gzk.cz omrknu napíšu na podporu
www.flyweb.cz je trochu dražší, takže ten ne.
Dranel
Profil
Ghosting
Neomezený trafik? Myslíš tím snad opravdu neomezený? Tak to se nahledáš. Jinak koukni na C4, napiš na podporu. Informuj se.
hofycz
Profil
Ghosting no na savane nastavis Adresář open_basedir v administraci a php si neskrtne. Ale na savanu asi nebudes chtit, protoze ted se nedarilo a padalo nam casto pole...to jedine co padlo za posledni 45 mesice. BOhuzel to najdulezitejsi. :))
hofycz
Profil
Ghosting ehm ale pisu to rovnou, ze podle toho co pises, chystas nejaky moloch a to na savane bohuzel nepodporujeme.
Webhosting_C4
Hosting C4
Profil
Ghosting

Dobrý den,

nevím o nikom, kdo by u nás měl problémy s databází a dotazy do databáze nijak nelimitujeme.

Můžete prosím problémy u nás více konkretizovat?


Připomínám, že máme jen jeden "balíček", takže mi Vaše reakce připadá jako nějaký omyl.



Jan Chyský

Webhosting C4
ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
http://www.c4.cz
warman
Profil
no jediny co c4 nema rad diz je tok dat okolo 10GB za den :)) to se mi stalo, tak jsem to trochu omezil. je fakt ze 300GB mesicne diz to rozpocitam tak je dost :)
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Ghosting
www.flyweb.cz je trochu dražší, takže ten ne.
Tak to Vám asi udělám radost, že ode dneška platí nové ceny - o třetinu nižší ;-)
nightfish
Profil
Webhosting_C4
je možné, že si Ghosting spletl C4 s web4ce (vlákno o omezování)
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
nightfish
U nas na hostingu Web4ce nameme zadne omezeni na dotazy do db. Jedine omezeni je FUP.
Ghosting
Profil
Neomezený trafik? Myslíš tím snad opravdu neomezený? Tak to se nahledáš. Jinak koukni na C4, napiš na podporu. Informuj se.
Tak chápu že mi nikdo nemůže nabídnout neomezený trafic, ale nechci aby mi hoster vypnul domenu pri vyssim traficu.

Ghosting ehm ale pisu to rovnou, ze podle toho co pises, chystas nejaky moloch a to na savane bohuzel nepodporujeme.
S timhle bych sel na hostmonster. Neni mi zorvna mile kdyz nekdo kdo ma pristup na subdomenu a ma poruce souborove manazera na urovni PHP muze vytriskat hesla a loginy do DB.

Ghosting

Dobrý den,
nevím o nikom, kdo by u nás měl problémy s databází a dotazy do databáze nijak nelimitujeme.
Můžete prosím problémy u nás více konkretizovat?
Připomínám, že máme jen jeden "balíček", takže mi Vaše reakce připadá jako nějaký omyl.

Ano jak psal nightfish, spletl jsem si Vás s web4ce, omlouvám se.

Asi to vypadá na flyweb.cz, zatím počkám zdali někdo nevloží odkaz na jiný hossitng.
Díky za reakce a za ochotu.
hofycz
Profil
Ghosting
nedelam to ale doporucim svuj www.savana.cz
souki
Profil
Michal666
Takže nijak neomezujete, ale pouze omezujete počet připojení a množství přenesených dat?
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Takže nijak neomezujete, ale pouze omezujete počet připojení a množství přenesených dat?

Jak jsem psal vyse, mysql nijak neomezujeme, zatim jsem to nemeli zapotrebi. Kdyz byl problem, tak jsme zakaznikovi ktery pretezoval mysql server, rekli ze si ma upravit slow sql dotazy. Toto zatim vzdy stacilo.
Co se tyka omezeni poctu workeru, je to dane moznostmi serveru (to je maximalni pocet workeru ktere server unese) vuci cene za hosting. Pred timto zavedenim, nam dokazal nejnizsi program hostingu zatizit skoro cely server, coz nebylo vuci ostatni zakaznik fer.
Prenesena data merime a po urcite vyssi (pomerne velke) prenesenych dat snizime danemu hostingu prenosovou rychlost. Ono kdyz se podivate do housingovyuch center, tak dnes uz vam nikdo neda neomezeny trafik, bohuzel.

0