Autor Zpráva
Oliver
Profil
Dobry den,
Hladam managed server(moze byt aj virtual) pozaidavky:
-cpu cca. 1000Mhz
-ram 256Mb
-hdd 10GB
-kontektivita SR+CR staci 100Mb zahranicie cca. 20MB
-administracia by sa hodila
-trafik CR 50gb (na zaciatok)
-trafik SR ak by sa dal neobmedzny (v ramci slusneho spravania) alebo aspon tych 300GB (projekt bude urceny najme pre SR)
-trafik ostatne 100GB

dakujem
banancz
Hosting banan.cz
Profil
http://www.banan.cz/cz/show/291#vps


-cpu cca. 1000Mhz
Dual-Core AMD Opteron(tm) Processor 1212 HE, 2,6 dvě jádra
-ram 256Mb
dle tarifu od 512-4GB

-hdd 10GB
dle tarifu od 125-1000GB

-kontektivita SR+CR staci 100Mb zahranicie cca. 20MB
2*1000 nix, 100SIX

-administracia by sa hodila
ANO

-trafik CR 50gb (na zaciatok)
neomezene

-trafik SR ak by sa dal neobmedzny (v ramci slusneho spravania) alebo aspon tych 300GB (projekt bude urceny najme pre SR)
-trafik ostatne 100GB
neomezene, rozhodne 100GB neni problem

TESTOVANI 14 dnu zdarma, staci napsat na kaluza@banan.cz
quinux
Profil
Oliver
jaknahosting.cz, hormart.cz
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
virtuální a managed server jsou podle mne dvě odlišné věci

Ne ze bych se chtel nejak zastavat ovecnych hostingu, ale proc by nemohl nabidnout VPS kdyz je oproti dedikovanemu serveru mnohem levnejsi?
Oliver
Profil
Dobry den,
evidujem bananovu ponuku (cena/vykon) je dobra len ked su take reci ... pan Kaluza prosim vas neurazte sa ale asi k vam nepojdem

Ozaj porsim vas nepiste tu priepevky o panovi Kaluzovi, ja chcem aj ine ponuky, velmi pekne dakujem
Morasino
Profil
protože virtuální a managed server jsou podle mne dvě odlišné věci.
Přečti si příspěvek od Olivera -> moze byt aj virtual. :)
Oliver
Profil
Morasino
Kedze nejdem robit ziadny hosting nepotrebujem managed, postacuje mi aj virtual ale musi mat garantovany vykon napisany vyssie
quinux
Profil
Michal666
ale proc by nemohl nabidnout VPS kdyz je oproti dedikovanemu serveru mnohem levnejsi
Protože výkon.

Přečti si příspěvek od Olivera -> moze byt aj virtual
Sorry toto mi uniklo, každopádně Medvídek, tsunami a hofycz jsou trapně mimo.
Oliver
Profil
Prosim vas strasne to suri (do mesiaca spustam projekt) potrebujem uz mat vybrate tak poradte nieco co ma dobre referencie
quinux
Profil
Oliver
Zkus www.armin.sk nebo www.onebit.cz - ti nemají ještě přímo nabídku, ale když jim napíšeš určitě se domluvíte - mám s nimi velmi dobré zkušenosti. Jinak jsem psal www.hormart.cz nebo www.jaknahosting.cz, kde máš přehled nabídek hostingů.
Morasino
Profil
www.armin.sk -> armin hostuje zátěžový rapidspool.cz nejde o web, ale ten prográmek, jestli jsem to dobře pochopil, když jsem si s ním psal, tak mu napiš, určitě se dohodnete ;).
Oliver
Profil
Morasino
U armina mam hosting, (armin student v pohode hosting) prve co bolo som sa ho na toto opytal.Len mi trochu cena nevyhovovala (ponukal mi managed) takze preto aj virtual aby to bolo lacnejsie
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Pomerne ucelena nabidka je treba na hostingy.cz.

Jeste k tomu VPS / Server - zalezi co na tom chces mit. Pokud ti tam pobezi normalni php-based aplikace, tak bohate staci VPS.
Medvídek
Profil
//EDIT -omlouvám se, odesílal jsem to z domova ve 13:00 nebim, proč se to odeslalo až o několik hodin později.
Oliver
Profil
Medvídek
Pekne ze obvinujes aj s nejakym tym dokazom ale o to tu v tejto teme nejde (zaloz na to nejaku inu temu ...)

Prosim vas este posielajte ponuky, dakujem
armin
Hosting armin.sk
Profil
Oliver: Skus bud pridat dalsi prispevok alebo zedituj povodny a uved cenovu relaciu ktoru si ochotny akceptovat. Vies ze virtual... to ti ponukne kazdy, ale urcite sa najde x spolocnosti, ktore ta plnohodnotne uhostuju na nejakom vyhradenom serveri, kde bude ochota i zo strany hostingu obetovat vacsie vypoctove vykony za cenu medzi beznym hostingom a cenou virtualu. Inak ak mozem poradit, tak sa viackrat pytaj na to iste (ano ako u blbych) na "neobmedzene data". Sam som sa presvedcil parkrat ze niektore spolocnosti ponukaju najrozlicnejsie klamstva na neobmedzene data. Ja som sa stretol s tym ze mi tvrdili ze data su neobmedzene (gbit cz + tranzit) a ked som si telefonicky dohadoval osobnu schodzku a len nahodou som sa spytal znovu na prenosy, tak mi bolo povedane ze to som asi zle pochopil kolegu, neobmedzeny je iba NIX (a 100MBit), zahranicie je par desiatok GB a iba zdielany 12MBit. Po tomto upresneni som sa pekne podakoval a doporucil danej spolocnosti urobit update na strankach - nech nezavadzaju ludi. Co myslis, co maju do dnesneho dna na webe? :) A nepytaj sa ma ani po ICQ na to ze ktora spolocnost to bola, nepoviem ti. Stretol som sa s tym uz viackrat u roznych spolocnosti, kazdopadne si na to daj pozor.

// edit
Aby nedoslo k nedorozumeniu - kontaktoval som iste spolocnosti za ucelom housingu (umiestnenia vlastnych serverov), nie za ucelom virtual serverov / managed serverov, ktore by som chcel do prenajmu. Pre upresnenie - sam ponukam managed servery, ktore si vedu velmi dobre. To len aby nedoslo k nedorozumeniu, ktore by padlo vhod nemenovanej spodine a spine co na tomto fore existuje, za jedinym ucelom - prekrucovat fakta a kydat dalsiu spinu.
Oliver
Profil
Takze cena je cca. 800-1000Sk bez DPH
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Takze cena je cca. 800-1000Sk bez DPH

No za tuhle cenu mas sanci tak maximalne na VPS, pripadne housing vlastniho serveru 1U.
Oliver
Profil
Michal666
Tak porad nejaky VPS respektive niekde kde mozem hostovat 1U
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Oliver

Vzhledem k tomu ze chces mit trafik prevazne na Slovensko, radim poohlednout se po slovesnkych poskytovatelych. Domaci trafik je vzdy mnohem levnejsi v dane zemi.

Jinak co se tyka VPS, tak v Cechach je spusta poskytovatelu (Web4u, Ignum, Forpsi, ....), viz treba seznam zde.

Pokud chce housovat v Cechach, tak muzes zkusit bud primo provozovatele telehousovych center (Casablanca, GTS, ...), nebo pak kdo uz u nich ma pronajate prostory, treba my Web4ce :-). Ceny uplne presne neznam ale myslim ze se pohybuji nekde od 800,- CZK. K tomu abys ale mohl housovat v Cechach musis ten server privest.

0