Autor Zpráva
avatar
Profil
Tak mi to nedá a po delší době bych chtěl změnit hosting. Měl by umět více domén a nebýt drahý (100 - 200kč), moje projekty jsou spíš informativní pro lidi.
U vshostingu mi vadila/vadí technická podpora a podpora všeobecně, mají tam "zvláštní" chování.

Prostor mi stačí do 1GB, domén bych chtěl cca 10 na jeden hosting.
wolfixis
Profil
Za ty penize takovy v CR neexistuje aspon o nem nevim :).
Max hostingsolutions.cz ti maj servery v IT nebo imakdynamic.com ti zase v UK.

multihostingu je vic ale za vetsi penize.
Morasino
Profil
avatar
Zatím mám jen ty nejlepší zkušenosti s rightway.cz
wolfixis
Profil
Ale ti nejsou za 200 pro 10 domen :)
grimmi
Profil
inethosting.cz

hostuju tam už 3 roky. Již u nejlevnější varianty za 13,-Kč měsíčně (250MB pro www, 1000mb DB, 1000mb e-mail)
tam můžeš mít nasměrováno až 5 suveréních domén + 25 subdomén.
Celkový prostor pro www rozděluješ libovolně mezi jednotlivé domény.
warman
Profil
avatar:dobry den, za tyto penize vam muzu neco sehnat, avsak zalezi jak sou tyto stranky navstevovany (je rozdil jesli za 200kč hostovat 10 malych webu, nebo 1 velky web a nebo za 200kč hostovat 10 webu s velkou vytizenosti). Kdyztak me kontaktujte na admin@czechlinux.info o jaky weby jde :)
Mart
Profil
Inethosting.cz nedoporučuji. Mají neodladěnou administraci (v mém případě již téměř nefunkční) a technická podpora (žádný z kontaktů) nereaguje. Rok jsem byl spokojený, před měsícem jsem opět zaplatil a teď toho lituji. Jinak dostupnost a funkčnost dobrá.
warman
Profil
Mart: co s nema za problem? respetkive na co nereaguji? zkousels volat?
Mart
Profil
Při pokusu o změnu rozdělení kapacit prostoru se mi totálně zablokoval přístup k měněným subdoménám. Jednoduše jsem nechal prázdné políčko "heslo" (nechtěl jsem měnit heslo, tak proč jej vyplňovat), ale to byla zásadní chyba. Nemají to ošetřeno, takže se uložil nějaký nesmysl. Staré heslo nefunguje a změna již provést nelze. Zkoušel jsem i z administrace vymazat celou doménu ale při pokusu o její opětovné přidání se objeví hláška, že doména je již v databázi.
No a další problém nastal při přidávání a mazání dalších subdomén (virtualů), viz obrázek: http://www.volny.cz/martr/inethosting-administrace.jpg
(obsazené 4, ale podle administrace je obsazeno všech 25).
Nebýt toho, tak jsem naprosto spokojen. V úterý tam zkusím zavolat, ale vidím to černě.
grimmi
Profil
Tak bohužel musím potvrdit do posledního písmenka to co píše Mart. Tento týden jsem zakoupil další doménu, nasměroval ji na inethosting, založil pro ni prostor a nazdar kabát, doteď není aktivní ani FTP přístup, ani nově vytvořená DB. Po smazání to zůstává jakoby vyset. Systém tvrdí, že to dál existuje.
Bohužel jsem se začal montovat i do nastavení dalších domén na hostingu, u jedné jsem chtěl navýšit prostor, tak jsem zadal do kolonky MB místo 10MB 25MB a od té doby se nedostanu ani na FTP.
Přitom weby jedou v pohodě, ale ta administrace je uplně v háji. Podpora neodpověděla ani na jeden z 5 položených a urgovaných dotazů. Zakládám hostingy jinde a migruju. Jinak nebýt tohoto maléru, tak plná spokojenost po celé 3 roky. Ale i tak je to jediný hosting, který nabízí skutečně v základu správu a vedení 5 domén na jednom účtu/prostoru.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Dobrý den, my už nabízíme také více domén na jednom hostingu, každá navíc je +20 Kč s DPH měsíčně, můžete si jich přidat kolik chcete. Pokud byste měl zájem, konkrétní parametry na Hosting Blueboard.cz. Děkuji
Mart
Profil
V úterý se mi podařilo dovolat inethosting. Zřejmě nečtou poštu ani zprávy ze svého helpdesku. Byl jsem ujištěn, že se problémem budou zabývat. Problém přetrvává. Čekám do pondělka a pak přecházím jinam.

0