Autor Zpráva
one
Profil
Existuje nějaký freehosting kde umožňují vytvořit více databází a použítí
souboru .htaccess?
Ghosting
Profil
S .htaccess si myslim ze problem nebude, ale s mysql asi ano. Teoreticky by to slo udelat tak, kdyby jsi si zridil vicero uctu (treba u www.ic.cz ) a vyuzival z nich jen mysql. Jinak si myslim ze by to slo resit pohodlneji pres jny prefix v DB. :)
warman
Profil
one:presne jak pise ghosting.... prefixy sou taky dobry :)... jinak, o jaky projekt se jedna? kdyby slo o neco lepsiho, tak bych dokazal sehnat teoreticky neco zdarma(ne zcela zdarma-nejakej odkaz na hosting apod) :)
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
one
Možná by to šlo u nás. otázkou je, o jaký typ stránek by se jednalo.
one
Profil
Jednalo by se o server pro hru World of Warcraft, možná většina ví o co se jedná, a také vím, že většina lidí tyto servery odsuzuje, proto neočekávám tolik nabídek :-).

Z praktického důvodu bych potřeboval všechny databáze (pro hru - 3 pomerně objemné databáze - dohromady cca 60mb - náš server by si na ně téměř stále šahal, pro www - 1 databáze - fórum + nějaké další potřebné tabulky) mít na jednom serveru, jelikož mi bude stačit pouze jeden config, kde nastavím připojení pro mysql server bez výběru dané databáze a všechny SQL dotazy na databázi pak vypadaji např. takto SELECT `sloupec1` FROM `databaze1`.`tabulka1` WHERE `sloupec2` = 5; a nebudu muset vytvářet X připojení.

Ovšem pokud by se přeci jenom někdo našel, můžete mně kontaktovat na email filip.havlicek@gmail.com a já Vám zašlu předběžný návrh webu, na kterém se stále pracuje + dohodneme se na další spolupráci

Start serveru prozatím není znám, jelikož mám momentálně problémy s linkou na stroji, na kterém server pojede.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
one

Rozumím-li tomu správně, bude se jednat o spojení s databazémi z jiného serveru???
one
Profil
Jan Rippl
Pokud by byla možnost umístit výše zmíněné databáze (celkem 4) na jeden server, pak v tom případě ne, bylo by to i více praktické, jak už jsem se ale zmínil výše.
Tudíž by (Váš) server s databázemi komunikoval s naším serverem, kde poběží program, který bude hru pohánět.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
one

Obávám se, že je to řízená sebevražda. Žádný poskytovatel neumožňuje externí přístup k MySQL, což je i případ area-51.cz (pouze localhost). Pokud máte k dispozici vlastní server, myslím že zprovoznit na něm MySQL server nebude problém... :)
one
Profil
Jan Rippl
MYSQL server na našem serveru běží, ovšem momentálně mám se serverem problémy a já potřebuji náhradu pro vývoj www, na localhostu totiž vše vyzkoušet nemůžu, ale já už si nějak poradím :-)
DJ Miky
Profil
WoW server s databází na freehostingu? Chudáci hráči, to budou lagy…
one
Profil
DJ Miky
Nic takového jsem nenapsal :-). Výše jsem napsal, že máme vlastní server, ovšem teď jsem scháněl pouze hosting pro vývoj www, ale to už neřešte, už to mám vyřešené. ;-)
Ghosting
Profil
Jan Rippl
Externí přístup (pokud to tak dobře chápu) do mysql DB nabízí ********** , www.armin.sk a další webhosteři.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Ghosting
Externí přístup (pokud to tak dobře chápu) do mysql DB nabízí ********** , www.armin.sk a další webhosteři.]“
Ptákovina na n-tou...
Přístup z jednoho serveru na druhý server s portem 3306 na veřejné doméně nabídne leda idiot bez jakékoliv zodpovědnosti.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jan Rippl: Externi pristup do mysql databaze se bezne zrizuje, omezeni jsou vsak ale jasne - povoluje se 1 IP adresa a jen do jedne DB se uzivatel s danym externim loginem dostane. Ovsem v tomto pripade myslim nikdo nebude skakat od radosti - tyto externi pristupy se zrizuji jen zridka a pouze zkusenym uzivatelum (korporacim) pro jasny ucel (eshopy, e-kasy, aplikace intranetu,...). Urcite se to nezrizuje pro decka a hry a jine pokutne veci, kde je potencionalni bezpecnostni riziko (cracknute gameservery ktere obcas muzou poslat ze srandy neco co by se mysql serveru nemuselo libit apod.).
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
armin

No já bych do toho nešel :-D mysql-kamikatze
TCH
Profil
Dávat databázi pro WoW server na freehosting je asi vtip že?
Ten server si do té databázi nonstop šahá pro data a buď by měly být oba na stejném serveru nebo pokud možno alespoň v jedné serverovně (ať to má nízké pingy).
A ti co ty WoW servery provozují asi mají důvod to nedávat na sdílený (free)hosting :))
one
Profil
TCH
Ach jo, přečtete si příspěvek výše...

A jinak, lock
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0