Autor Zpráva
Favorit
Profil
Zdravím,
Náš free web se rozrůstal na IC.cz , že potřebujeme už jiný ... Proto bych rád slyšel některý z vašich rad... Zaujal mě nabízený webhosting od Savana.cz rád bych asi balíček SAVANA 1000 ... bohužel nevybírám jenom já ... Jsme kolektiv lidí, kteří hledají webhosting naší představě ... Můj kamarád mě zase doporučil web4ce.cz a to s balíčkem Webhosting Komplet ... Nevíme tedy jaký si máme vybrat... Jen, co žádáme. Tak to, že to musí být kvalitní webhosting s dlouholetou tradicí...jinými slovy odzkoušený...
Ghosting
Profil
Take zdravim.
Zalezi na co webhosting potrebujete - jake budete mit naroky. (Preci jenom, nekomu staci 10MB, nekomu 1GB).
Osobne jsem hostoval u www.forpsi.com - vcelku dobry webhosting az na obcas silene nastavene masiny a za vse se tam plati :(. Podporu maji vybornou.
Potom jsem presel k www.station.cz, take dobry hosting, jen jim po case prestalo fungovat ssl a aw stats, jak to maji ted nevim, ale rekl bych ze uz to pan Kraja vyresil :). Podpora take slusna. Po station.cz jsem presel pod www.profitux.cz, nabizi relativne dost mista (5GB), aw stats (i pro subdomeny - docela vymazlene), ssl, jen ten webmail je neco sileneho - (SquirrelMail). No a nakonec jsem skoncil u www.armin.sk - vymazlena administrace, ssl, aw stats, subdomeny, mysql... proste standar. Technicka podpora je vice nez OK, s technikem se da v pohode pokecat o vsem moznem. U Armina mam dva weby, oba OK.

Promin mi ten esej :) jsem dneska nejak v nalade.
grimword
Profil
no podívej se, pokud hledáte webhosting pro jeden web, požadujete max PHP + MySQL, žádné speciální nároky, tak je to naprosto jedno

si prostě vyberte nejlevnější tarif, který vám bude vyhovovat, například z toho seznamu to napsal Ghosting

ony se ty hostingy celkem neliší, potřebuješ prostě mít uložené data na nějakém serveru, to je celé, tam nějakou kvalitu nenajdeš

nějaké extra bonusy jsou blbost, k čemu ti bude, že mají online podporu na icq, jabberu, mailu, faxu, telefonu a fóru? když to spadne, tak se prostě spokojíš s nabízenou podporou mailu a to je celé

podle mě, hledání a porovnávání, zabere víc času, než kolik ušetříš tím, že najdeš úplně nejlepší nabídku
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Favorit
www.vas-hosting.cz od roku 2005 + nyni davame mesic testovani zdarma.. kdyztak staci napsat.
chameleon710
Profil
ak mozem, ja by som odporucil www.flexihosting.sk mam od nich tiez, nadmieru spokojnost, nonstop technicka podpora, ja som bral neobmedzeny webhosting za 33 eur (1 000 SK) rocne. Vedia poradit aj co sa tyka spustenia a pod.
ninja
Profil
grimword: já bych naopak považoval technickou podporu za to nejdůležitější. Jejich rychlost, dostupnost, fundovanost a ochotnost.

0