Autor Zpráva
Tommm
Profil *
Ahoj, rád bych se Vás zeptal, zda-li mi můžete poradit. Dělám pro dobazaru.cz úpravu scriptu z table na DIV, jedná se o horní header s vyhledáváním a patičku dole. V headeru ale v kompatibilním zobrazení se mi tlačítka přihlásit, vložit inzerát apod. zobrazují pod headerem a je to ulítlé, v normálním režimu je vše OK a ve firefoxu také, dále po rozkliknutí kategorie např. Zvířata se nezobrazují v kompatibilním zobrazení nadpisky inzerátů, dokážete mi prosím poradit v čem může být problém? Díky moc ...
panther
Profil
Tomm:
dokážete mi prosím poradit v čem může být problém?
Mám rozbité auto, nejede. Nevíš, náhodou, co by mu mohlo být?
Tommm
Profil *
Tak promiň, že jsem se zeptal, nechtěl jsem tady házet celý kód, myslel jsem, že si najde chvilku někdo čas na to, aby se podíval přímo na web a do kódu, aby viděl zobrazování, firmu, která to skinovala před tím nechceme teď kvůli této drobnosti obtěžovat.
panther
Profil
Tomm:
nechtěl jsem tady házet celý kód
to bych taky nechtěl, přehlédl jsem odkaz - příště dělej odkaz jako odkaz.
Tommm
Profil *
To jsem zase nechtěl, aby se tady někdo nesepsul, že tady dělám nějakou reklamu či zpětné odkazy, ale i tak díky, už jsem na to přišel ...
Petr ZZZ
Profil
Tomm m:
To jsem zase nechtěl, aby se tady někdo nesepsul...
"Sepsujou" se tady moderátoři kvůli tvé přezdívce. Tři „m“ jim bijí na poplach a není zvykem je používat v rámci "obyčejného" dotazu.

Na řešení problémů s floatováním je nutno si uvědomit, který blok obtéká a který je obtékán (porovnej např. vlákno odstavec s danou šírkou a float). Floatování je vhodné (často nutné) ukončit čističem. Obtékaný (někdy i obtékající) prvek by měl mít definovanou šířku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0