Autor Zpráva
zooh
Profil *
Prosím pomůžete mi?? Máme vystylovat pozadí textu. resp. zvýrazněnému textu. Text má kolem sebe barevný rámeček a tomu máme udělat stín. Udělala jsem to podle nějakého návodu a funguje mi to, ale jenom v mozille. Potřebovala bych to zprovoznit ještě aspoň pro exploreru - tom nejnovějším. Nemáte někdo něja...ký nápad. moje řešení:

VE STYLECH: <style>
.shadow {
-moz-box-shadow:5px 7px 6px #C0C0C0;
}
</style>

V OBSAHU: <div class="shadow" style="background-color: #33CCFF; width: 298px; height: 24px">
<p align="center">Vzorový text se stínem 2010</div></p>

Prosím prosím :(( potřebovala bych to nějak upravit nebo vymyslet něco jiného aby to fungovalo i v nové mozille i v exploreru.
__construct
Profil
štýlopis:
.shadow {
-moz-box-shadow:5px 7px 6px #C0C0C0; /*Mozilla Firefox*/
box-shadow:5px 7px 6px #C0C0C0; /*podporuje Google Chrome a Safari*/
filter:progid:DXImageTransform.Microsoft.dropshadow(OffX=5, OffY=7, Color='#C0C0C0', Positive='true') /*Internet Explorer .. ale děsně škaredé :-)*/
}

Možno sa dá aj inak ..
//edit: IE nepodporuje tzv. blur ale našiel som článok s fintou ako na to
zooh
Profil *
__construct:
Tak jsem to přesně opsala ale nefunguje mi to. v mozille to vypadá stejně - funguje, ale nikde jinde, v chrome ani v exploreru se nestalo ani prd:(
__construct
Profil
zooh:
<style type="text/css">
.shadow {
-moz-box-shadow:5px 7px 6px #C0C0C0; /*Mozilla Firefox*/
-webkit-box-shadow:5px 7px 6px #C0C0C0; /*podporuje Google Chrome a Safari*/
filter:progid:DXImageTransform.Microsoft.dropshadow(OffX=5, OffY=7, Color='#C0C0C0', Positive='true') /*Internet Explorer .. ale děsně škaredé :-)*/
}
</style>
<div class="shadow" style="background-color: #33CCFF; width: 298px; height: 24px">
    Lorem Ipsum
</div>

Toto určite funguje v Google Chrome, Internet Explorer 8 a Firefox
V Chrome to nefungovalo, lebo som tam nedoplnil webkit- (myslel som, že už začali podporovať CSS3 zápis)
zooh
Profil *
__construct:
SÁÁÁKRA ONO TO FAKT FUNGUJE!! DÍKY MOC. škoda že v tom exploreru je to takové hranaté. ale aspoň něco. díky
Bubák
Profil
box-shadow:5px 7px 6px #C0C0C0; /* umí Opera od verze 10.50 */

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0