Autor Zpráva
jurry
Profil *
ahoj, mám problém s pozicováním názvů u tlačítek. Potřebuji je o 20px dolu a doprava. Ale problém je že když dám padding u "#vlevo ul li a" tak mě to pak všechny obrázky dá 2x pod sebe :( Nemůžu na to přijít v čem dělám chybu. Děkuji
jurry
Profil *
jo pardon www.decent-tuning-bys.wz.cz
panther
Profil
jurry:
Nemůžu na to přijít v čem dělám chybu.
my to bez ukázky webu též nevíme. Dodej odkaz.

Je to tou minimální výškou. Výška je výška + horní padding + dolní padding.
jurry
Profil *
taky jsem si všiml :)
jurry
Profil *
takže mám zmenšit min-výšku o to co dám padding?
jurry
Profil *
ahoj, nechci zakládat další tread..mám takovou blbost, dělám kámošce web http://www.glamourzdar.wz.cz/ a pod logem chci dát od blueboard.cz den, datum a svátek. Jenže pořád se mi to nedaří napozicovat, zkoušel jsem to různě ale pořád se s tím nemůžu domluvit :( Chtěl bych ten datum dostat do pravého rohu hlavičky. (do úrovně cca nad fotku židle) Ale nedokážu to posunout víc jak cca do 60% šířky stránky zleva.

Může mi prosím někdo poradit a vysvětlit co mám špatně? Díky
panther
Profil
jurry:
nejsnáze takto
#hlavicka {position: relative;}
#blok-bbsluzba-ue91737ud6j7mtvuexfuxxam4n76mf {position: absolute; top: 0; right: 0;}

Hodnoty si doplň, jaké potřebuješ.
jurry
Profil *
a prosím tě, když napíšu hodnosty absolute tak nebude obrázek vázaný na určité pixely? nerad bych aby na velkem monitoru to ukazovalo jinde než na malým
zvěřiňák
Profil
jurry:
<span style="border-radius: 4px; -moz-border-radius: 4px; -webkit-border-radius: 4px; padding: 1px 3px 1px 5px; border: 1px solid #E3E3E3; background-color: #F2F2F2 ;color: #000000; margin-left: 76%;">


Tohle bude asi nejsnadnější.
jurry
Profil *
panther:
t
jurry:

#hlavicka {position: relative;}
> [i]#blok-bbsluzba-ue91737ud6j7mtvuexfuxxam4n76mf {position: absolute; top: 0; right: 0;}[/i

tak jsem to udělal ale stejně i když top dám 40 nebo 60 nebo víc tak už se to nezmění, zůstane to v tom místě jak je to ted :(

a zvěřiňák ... to mi udělalo 3 části a rozházelo se to po obraze :(
jurry
Profil *
potřeboval bych to ještě tak o cm níž :(
panther
Profil
jurry:
když top dám 40 nebo 60
40 čeho? Prohlížeč si má vybrat, jestli myslíš pixely, kilometry nebo hrušky?
jurry
Profil *
aha, moje blbost :) díky. A pls ještě jak je to s tím position: absolute. Bude se zobrazovat korektně? jak to přesně je, já jsem dával pár obrázků v absolute a na velkým monitoru se zobrazovali o kus jinde a překrývali text.
panther
Profil
jurry:
Bude se zobrazovat korektně?
pozicování se chová stejně napříč prohlížeči (nehovořím-li o fixní pozici, kterou ne všechny prohlížeče znají). Aby ses nemusel takhle ptát, o pozicování si něco přečti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0