Autor Zpráva
tanned88
Profil
Zdravím, já nevím co je to za nápady ale už mě to pěkně sere, jak webkit dělá hover efekt u textboxů, listboxů a já nvm. čeho všeho. Má to seznam.cz, centrum.cz dokonce i jpw.cz a přitom se to tam vůbec nehodí.

Přijde mi, jako kdyby nikdo nevěděl jak to odstranit, ale třeba jsem jenom naivní a všem se to líbí. Když tak mě vyveďte z omylu prosím.

Vezměte si prosím příklad z Google.com kterej to jako jeden z mála webů nemá, a přidejte do svých CSS stylů "outline: none;" prosím, uděláte mi radost, děkuji :)
margin
Profil *
Pokud to vadí tobě, udělej si radost sám tím, že si připojíš vlastní styl s "outline: none;".
slovakCZ
Profil
Heureka, nekde si vycetl ze v css existuje outine?

vis proc to google.com nema? protoze cely web goole tvori jen jeden input. Tam opravdu tento efekt neni zapotrebi. Umis si ale predstavit, kdy mas stranku tvorenou napr z 50ti inputu, selectu apod. a chtel by si se po ni pohybovat pomoci tlacitka TAB a ono ti to nezvyraznovalo aktualni input, ve kterem mas kursor? Zrovna na jednom podobnem projektu pracuji, kde cely web je tvoren z formularu.

To co si napsal, je takova blbost. To je jako by si chtel vsem uzivatelum Windows zmenit pozadi plochy z modre barvy na cernou, protoze modra ti vadi. Kdyz ti to tak vadi, tak si do prohlizece importuj vlastni styly, kde si tohle zakazes, ale menit standartni vykreslovani formularu prohlizecem se nikdy menit nemelo a ja ho rozhodne na svych webech nikdy menit nebudu.. pokud si chrome dela okolo inputu zlutou lajnu at si ji dela, asi k tomu nejaky duvod je, nemyslis? a jestli IE6 vykresluje hnusne inputy, at si je vykresluje, clovek, ktery IE6 pouziva nekolik let je na ne tak zvykly, ze nevidim duvod proc to menit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0