Autor Zpráva
Sharkit
Profil
Zdravim potrebuju pomoct s roztažením stránky.Už jsem tu měl centrování s tím mi tu pomohli a sem moc rad.A ted se mi stranka sice vycentruje presne na stred ale na vetsim rozliseni bude na stredu ale nebude roztazena prez celou stranku a to mi hodne vadi je tam totiz pak moc mista vsude a vypada to divne.Prosim pomozte.www.assassins.czweb.org/uvod.html
maks
Profil
Sharkit:
buď je centrovaná (= má nějakou šířku a po krajích stejně místa z obou stran), nebo má 100% šířku (a je roztažená přes celou obrazovku).

Obojí současně (tedy roztažení a zároveň neroztažení udělat nejde).
Venca V
Profil
S tím centrováním zřejmě pomohli špatně;-) Rozhodně bych doporučil nepoužívat tam position: absolute; je to v případě rozvržení layoutu zbytečné. A že se stránka na větším rozlišení neroztáhne přes celé bych nepovažoval za nedostatek, ale právě naopak.

Trochu od oka:

div#page { max-width: 1170px; margin: auto; }
div#sloupec1,
div#sloupec2
div#sloupec3 { float: left; }

div#sloupec1,
div#sloupec3 { width: 20%; }
div#sloupec2 { width: 60%; }

div#hlavickauvod { max-width: 1170px; margin: auto; background-size: contain; }

A opakuji, zrušit zbytečné position: absolute.
Sharkit
Profil
Dobře vyzkoušim,jde o to že stránky dělám "Na zakázku".Jsem v tom prakticky nový tak s takýma věcma mam problem.A ta ženská nechce mít ani kousek místa od kraje.
margin
Profil *
maks:
Obojí současně (tedy roztažení a zároveň neroztažení udělat nejde).
Pokud dobře chápu, co Sharkit požaduje, tak by stačilo použít min-height.
Sharkit
Profil
Jestli jsem to napsal blbě omlouvam se.A prakticky mas pravdu ale chci to vlastne udelat s šířkou tak aby když to otevřu na jakym koli rozlišení at to je porad stejne.Takže když to otevřu na většim rozlišení než mam já tak at je to take od kraje minimálně ale pres celou stránku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0