Autor Zpráva
Dav
Profil
Ahoj,
dělám dvousloupcový design, a nevím jak udělat aby se pozadí sloupce přizpůsobovalo textu tak, že když ho bude víc něž se vejde do okna hodí se klasicky posuvník atd. (to mi funguje). Ale když je ho méně nezabere celou velikost okna prohlížeče aby se natáhl až dolu ale nevynikl posuvník. Neví někdo z Vás jak na to?

<div class="column_left">
  neco 
</div>
<div class="column_right">
  neco
</div>

.column_left{
  width: 315px;
  float: left;
  }
  .column_right{
  width: 545px;
  float: right;
  }

Nad těmi to divy je ještě jeden div head.
Str4wberry
Profil
Lze to řešit třeba obrázkem ( Sloupce stejně vysoké) nebo použít min-height.
Dav
Profil
Str4wberry:
Lze to řešit třeba obrázkem ( Sloupce stejně vysoké) nebo použít min-height.

Ale já nevím jak má uživatel velké okno prohlížeče takže mi to nepomůže ne?

edit:
Mám <div id="head"> pod nim jsou dva divy levý pravý sloupec, u pravého je to víceméně jedno má bílé pozadí, ale leví potřebuji aby se vždy přizpůsobil velikosti okna tzn head je vysoký asi 100px a zbytek až na konec stránky(celý zbytek okna prohlížeče) zabíral levý sloupec bez ohledu kolik je tam textu.
majky358
Profil
Skús použiť % :
width: 100%;
ed11
Profil
Záleží na tom, jaké potřeby na stránku máš, pokud mám fixní pozadí body na celou stránku a velikosti udávám v procentech, funguje mně toto (kromě staršího IE). Pak kvůli němu vkládám podmíněné komentáře.
Dav
Profil
ed11:
Záleží na tom, jaké potřeby na stránku máš, pokud mám fixní pozadí body na celou stránku a velikosti udávám v procentech, funguje mně toto (kromě staršího IE). Pak kvůli němu vkládám podmíněné komentáře.

Díky už to nějak funguje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0