Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Můžete poradit jak nastavit tento styl pro všechny tagy b v tabulce .search kromě prvního b?

table.search b {display:block; width:100px; color: #990000; }
Str4wberry
Profil
K tomu jde použít od IE 9 selektor negace. Ukázka.

Případně použít :first-child (od IE 7), kterým se výše uvedená pravidla resetují. Ukázka.
návštěvník
Profil *
Použiju tu druhou verzi
table.search b  {display:block; width:100px; color: #990000; } /*block to all */
table.search td:first-child b  {display:inline; } /* reset first */

Ale narazil jsem ještě na jiný problém. Myslel jsem že když je tag b block a má šířku, tak tag select nebo input který je vedle něj by se měl odsadit na 100px.

Příklad: <table><tr><td><b>Pohlaví</b><select ...><option ..>muž</option><option ..>žena</option></select><tr><td></table>
Takže když mám více takových hle částí nad sebou, tak ty béčka nevypadají stejně široké. I když mají stejnou šířku tak např. slovo <b>věk</b> věk je kratší než slovo <b>pohlaví</b> tudíž to nevypadá zarovnaně. Máš nějaký typ jak tohle vyřešit?
Str4wberry
Profil
Asi bych doporučil použít tabulku.

Živá ukázka
návštěvník
Profil *
Str4wberry:
Jo díky. Ta živá úkazka tam je trvale nebo se to po čase smaže?

A když v první buňce mám: "<b>Hledat jen</b>" a do té vedlejší buňky dám ještě jeden label "fotografie" a vedle toho input checkbox, a na další řádek zase label "jen přihlášení", input checkbox .... tak to mám na čtyřech řádcích místo na dvou. Měl bych tedy do té buňky vkládat další tabulku? Není to zbytečné kvůli dvoum řádkům?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0