Autor Zpráva
Stalker
Profil
Ahoj,

kóduji newsletter a na apple zařízeních (iphone i ipad) mám telefonní čísla a adresy defaultně označené modrým textem i podtržené. Obalil jsem tyto prvky spanem, kde jim nastavuji přes important barvu i zákaz podtržení a stejně to nepomáhá. Dá se nějak zbavit těchto defaultních stylů na apple zařízeních?
Majk
Profil *
Ahoj, jen hádám, zařízení Apple nemaje k dispozici. Dělá z těch telefonních čísel ten prohlížeč odkazy <a>? To by odpovídalo tomu, že se nastylování obalovacího prvku nijak neprojeví.

Jestli jo, tak by nejspíš stačilo nastylovat <a>. (Aby se nastylování netýkalo všech odkazů, využít kaskádu nebo nejlépe zjistit, jestli takto stvořeným odkazům nepřidává prohlížeč ještě nějakou třídu.)
Stalker
Profil
Majk:
Element <a> defaultně přestylovávám a stejně to nepomáhá. Telefonní číslo elementem <a> neobaluji.

Zkoušel jsem i tel. číslo obalit elementem <a> nastylovat mu text-decoration: none, i color a ještě jsem i číslo uvnitř obalil <spanem>, nastavil mu inlinově také tdn a color, ale ani toto nepomohlo.
Tomáš123
Profil
Stalker:
Skúšal si experimentovať priamo v prehliadači? Skúšal si nastavovať požadované vlastnosti aj inline zápisom?
Stalker
Profil
Tomáš123:
Pri psani newsletteru pouzivam jenom inline zapis. Kazdopadne mobil/tablet jsem nezkousel pripojovat k pc. Dobrej napad, to muzu jeste zkusit :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0