Autor Zpráva
mimochodec
Profil
Mám tento kód: http://kod.djpw.cz/yskb
Chtěl bych, aby se při hoveru zobrazoval obsah toho spanu jen u té položky, kde je myš. Tedy nikoliv u jejích potomků. Lze to nějak? Díky.
Tomáš123
Profil
mimochodec:
Lze to nějak?
Áno.
mimochodec
Profil
Tomáš123:
To je sice lepší, ale pořád se to zobrazuje u rodiče při přejíždění potomků. Sice jsem to nenapsal, ale ani tohle není žádoucí.
Tomáš123
Profil
mimochodec:
Sice jsem to nenapsal, ale ani tohle není žádoucí.
Myslel som si, že to bude prekážať... Prvky sa dajú zameriavať smerom do hĺbky ale nepoznám spôsob, akým by sa dalo niečo prevádzať s rodičom na základe udalosti u potomka.

Problémom je to, že druhé <li> môže byť v udalosti hover iba vtedy, ak je v hoveri aj prvé <li>. Domnievam sa, že jedinou pomocou je zmeniť štruktúru kódu. Nič iné mi už nenapadá.
mimochodec
Profil
Tomáš123:
Problémom je to, že druhé <li> môže byť v udalosti hover iba vtedy, ak je v hoveri aj prvé <li>. Domnievam sa, že jedinou pomocou je zmeniť štruktúru kódu. Nič iné mi už nenapadá.

Vidím to podobně. Za ten návrh díky, ale to asi nepůjde. Na tom, že jde o vnořené li / ul, stojí i další věci a nerad bych to komplet boural a stavěl znovu. Pokud by to vůbec šlo, protože tam používám i cizí kód a není ho málo. Ještě si říkám, že by to mohlo jít nějak pomocí JS, ale dneska už mi to nemyslí, nechám to na ráno.
Keeehi
Profil
mimochodec:
S JS to nebude problém, čistě jen s CSS měnic nenapadá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0