Autor Zpráva
kesaj
Profil
Zdravím Vás, prosím o pomoc.

Mám web na ktorom mám menu (začínajúce sa "náhradné diely")

už sa s tým trápim veľmi dlho. Potreboval by som, aby po hover efekte napr "náhradné diely" -> "antény" sa mi ďalšie menu zobrazovali tak, aby prekrývali natvrdo všetko ostatné, teda menu pod tým "kamery, mikrospínače, tlačítka" ...

teraz ako keby boli "schované" - jedným textom ...

ak v css dám vypnem vlastnosť:

.product_menu_0 li {
  position: fixed;
  
  
}

tak to zase funguje tak, že sa po hover efekte posúvajú všetky menu (ktoré potrebujem mať fixed)

Ďakujem Vám pekne za pomoc.
Tomáš123
Profil
kesaj:
Po chvíli som sa v tom stratil, takže na presnú príčinu nefunkčnosti tvojho kódu som neprišiel. Pripravil som ale živú ukážku s popisom, podľa ktorej by si mal byť schopný problém opraviť. Prípadne sa pýtaj.

Máš bordel v triedach, pravdepodobne ich nesprávne kombinuješ a zle používaš poziciovanie, čoho následkom je nesprávne zobrazenie - viac som to neskúmal.
kesaj
Profil
Tomáš123:
Ahoj.

Vďaka za odpoveď ... bordel v triedach je preto, že to je trošku netradičný e-shop, generovaný z informačného systému (SW) a to prepojenie je robené cez .Net ...

skúsil som tvoj postup, ide o to, že po hover efekte mi to teraz funguje správne, ale tá posledná vrstva prekrýva text ... ak by sa podarilo toto vyriešil, bolo by to myslím všetko už v poriadku ...
Tomáš123
Profil
kesaj:
ale tá posledná vrstva prekrýva text
A ako by si to chcel? Ak sa majú písmenka pliesť pomedzi seba, zruš deklaráciu bielej farby na riadku 36.
kesaj
Profil
Tomáš123:
asi sa celkom nerozumieme, keď nabehneš napr na Príslušenstvo - nabíjačky - tak tie ďalšie menu pod nabíjačkami sa prekrývajú, lebo je tam asi position:fixed? potrebujem, aby sa vykresľovali pod sebou, tak ako v tvojom príklade ..
Tomáš123
Profil
kesaj:
Prepáč, ale v tom množstve zbytočných deklarácií sa mi nechce hľadať práve tú, ktorá spôsobuje problémy vykresľovaniu. Použi moju živú ukážku a vytvor nové menu tak, ako má byť. Mám za to, že to súčasné nemá cenu zachraňovať.
Kubo2
Profil
Tomáš123:
Prepáč, ale v tom množstve zbytočných deklarácií sa mi nechce hľadať práve tú, ktorá spôsobuje problémy vykresľovaniu.
Len podotknem, že prehľadnejšie to zobrazujú vývojárske nástroje.
http://jecas.cz/vyvojarske-nastroje
kesaj
Profil
zdravím vás..

už som to vyriešil, zostal problém akurát s jedným menu, kde sú aj obrázky, konkrétne príslušenstvo -> 4gsmenergy ...

vďaka za pomoc
kesaj
Profil
už mám vyriešené aj to...
Kubo2
Profil
A ako?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0