Autor Zpráva
liborse
Profil
Dobrý den,

i po několikadenním hledání jsem řešení nenašel, tak zkouším napsat i sem. Téma se zde probíralo, ale nikdo nikdy nedošel k řešení.

Otázka je prostá. Mám web, kam musím do iframu umístit E-shop (ano, je to zoufalost a nesmyslnost, nicméně prý nelze jinak). Nastavil jsem tedy fixní šířku, protože e-shop je v některých částech pěkně dlouhý, ale na telefonech je to hrozná hra skrolovátek. Prostě hanba. Tudíž by pomohlo zjištovat výšku obsahu e-shopu. A zde nastává problém (a selhávají veškerá řešení) - e-shop je na jiné doméně (firma má spousty domén). Je jakákoliv možnost, jak toho docílit - flexibilní výška iframe dle vnořeného obsahu? A nešlo by to řešit něčím jiným, než iframem?

Každopádně díky za jakoukoliv odpověď (nadávky a odkazy na hledání prosím ne, těch jsem našel dost a dost).

Libor
Keeehi
Profil
liborse:
A nešlo by to řešit něčím jiným, než iframem?
Možná že šlo ale nenapsal jsi ten důvod, proč se to musí řešit iframem, nebo zadání nebo aspoň odkaz na tu problémovou stránku.

A zde nastává problém (a selhávají veškerá řešení) - e-shop je na jiné doméně
To nemusí vadit. Existuje hlavička Access-Control-Allow-Origin kterou když bude eshop odesílat v které bude adresa té stránky na které je iframe, tak prohlížeč pak povolí vstup do iframu i když je na jiné doméně.
liborse
Profil
Keehi,

díky za tu hlavičku, ta mi asi hodně pomůže. To řešení jsem neznal, je logické. Zkusím to s ní. Jinak co se týče iframe, důvody neznám. Asi kvůli rychlosti vývoje, nevím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0