Autor Zpráva
leonek
Profil
Ahoj všichni

Používám CMS Joomla 3.3.3 s pluginem JEvents a v kalendáři akcí (ZDE), který tento plugin generuje a když se podíváte na nastavený styl nadpisu každé údálosti, zjistíte, že s barvou není něco v pořádku. Můžete mi prosím říct, jak je možné, že prohlížeč ví, že má obarvit nadpisy, ale neudělá to?

Děkuji za případné odpovědi.
anonymníí
Profil *
leonek:
A co konkrétně s barvou není v pořádku? Deklaruješ zelenou (dokonce s importantem), a zelená na webu je.

Mimochodem, nadpis události na webu není žádný. Je to jen odkaz v odstavci, ne nadpis.
leonek
Profil
Mě se v Mozille Firefox 41.0.2 ukazuje první nadpis šedivou barvou, druhý v měsíci (Mojné) deklarovanou zelenou a třetí v dalším měsíci zase šedivou. Nechápu.


Tak už jsem to vyřešil po svém. Z deklarace třídy a.ev_link_row:link jsem odtranil ":link" a přidal "!important".
anonymnii
Profil *
Important nepouzivej.

Důvod, proc byly ty odkazy sedě je ten, ze nebyly :link, ale :visited. Odstraněním :link nastavujes barvu oběma stavům.

Pokud bez importantu nebudou zelené, podívej se, který šedý selektor to prebiji. Pak použij jen dostatečně silný jiny selektor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0