Autor Zpráva
Gappa
Profil
Zdravím,

chtěl bych implicitně nadefinovat všem inputům, které jsou typu "text" určité vlastnosti skrz CSS. Na netu jsem našel sice jedno řešení, jak je to s jeho správností, to nevím, ovšem jedno je jasné - nefunguje v IE.

INPUT[type=text] { background: red; }



Ptám se tedy, jestli je nějaký způsob, jak toho docílit - asi to pujde JS, ale to není řešení, které by bylo zrovna šťastné.

Díky :)
Leo
Profil
IE nerozumi tomu selectoru, musel byste inputu dat napr. class, Leo
Gappa
Profil
Ano, samozřejmě, že class, ale myslel jsem, jestli neexistuje nějaké elegantnější řešení, když těch inputů tam bude víc a budou tam třeba checkboxy, radio atd... holt to IE asi zase zazdilo nadobro :)
Leo
Profil
Bohuzel elegantni a univerzalni se ve webdesignu casto vylucuji, a toto je ten pripad. Je na vas, jestli je lepsi varianta pres class navic, nebo pres JS (ktery nemuzi byt zapnuty, ale to koneckoncu ani CSS). Leo
Gappa
Profil
Dobrá, není holt jiné cesty, než vše poctivě "oclassovat" :) Varianta s JS je dost zvrácená, CSS nebývá vypnuto tak často, jako JS.
Každopádně díky za upřesnění.
Anonymní
Profil *
sdfad
Hapi
Profil *
docela by se mi to take hodilo. pokud delam template pro nejaky redakcni system - treba united-nuke. musel bych zasahovat do systemu. upravovat bloky a moduly... coz nen problem, pokud delam vzhled pro jeden konkretni web. Ale pokud chci udelat templete, ktery chci poskytnout ke stazeni a budu k tomu cpat i upravene soubory redakcniho systemu, uz to moc profesionalni nebude :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0