Autor Zpráva
Keilew
Profil
Jedna probdělá noc, prokletí tvůrců IE7 až do desátýho kolene a jeden stupidní a zbytečný řádek, který nadělá nepochopitelnou paseku. Chci se zeptat, zda tento bug už někdo objevil. Na netu jsem něco málo našel, ale určitě by bylo fajn, kdyby ho Dero šoupnul k broukům, protože je to opět záludnost nejzáludnější...
Mrkněte v IE na správný vzhled a poté na layout, kde je přidáno zdánlivě neškodné min-height do div#content. A to se dějou věci...
Jen by mne zajímalo, proč já vždycky narazím u každýho projektu na drtivou většinu pojmenovaných i nepojmenovaných bugů:-(
Zdeněk Košťál
Profil
Nejsi sám.. já posledně řešil zobrazení boxů navíc v závislosti na rychlosti skrolování :-). Nebo případ kdy při hoveru na jeden odkaz zmizela polovina rámečku prvku, který s tím neměl co dočinění... prostě JESPR. Myslel jsem že se takové věci stávají jenom mě, jsem potěšen. (Ne že bych ti to přál.)
Keilew
Profil
A pak za to účtuj... vážený zákazníku, během práce na vašem projektu, která měla původně čítat 50 hodin, vyplavalo 20 bugů z toho 2 zbrusu nové, takže vás to bude stát jako 90 hodin. Poděkujte Mrkvosoftu:-)
Zdeněk Košťál
Profil
Jo to naštve... přetáhnu termín, klient naštvaný, já proklínám IE (je to dědeček a na svůj věk slouží dobře, ale někdy si na něj s chutí zanadávám), holt kodeřina, těžká dřina, jak psal Plavec. Je to naprostá pravda.
Keilew
Profil
IMHO docela zajímavé téma... proč ten nezájem?
Zdeněk Košťál
Profil
Protože je to v sekci a má to takový název že by to v tom nikdo nehledal... asi proto :-).
Railbot
Profil
Keilew
Asi tak zajímavé nebude. Modří už totiž dávno vědí. Ty stále objevuješ Ameriku. Nic proti samozřejmě. Zkus někdo číst zahraniční zdroje ;) Dero to k broukůmm zřejmě nepřidá, protože pokud vím, tak tam dokumentuje bugy v IE6 a nic s IE7 tam (zatím) není.
Keilew
Profil
Railbot

No hledal jsem to i v zahraničí, ale IE7 obsahuje přes 50 bugů a některé se jmenují float-bug 1, float-bug 2 atd. Takže se to docela špatně hledá. Většinou je to jen zdokumentované jako bug, ale řešení/důvod žádný. A my tu máme velice chytré hlavy, tak proto to sem házím:-)
Jinak Dero vydal povídání o Zmizíku v IE7, co vím.
Dero
Profil
Derovi každá taková zmínka o nepřesnostech IE7 přijde tuze vhod, protože od srpna bude ruku v ruce s Plaváčkem připravovat reedici CSS: Hotová řešení s ohledem právě na IE7.

Ačkoliv je pravda, že toto konkrétní chování je poměrně známé.
Keilew
Profil
Existuje nějaký doporučitelný site, kde se dá dovzdělat co se týče IE7 bugů? Nejlépe trošku pohromadě...
Davex
Profil
Kamarád Google našel docela obsáhlý soupis chyb v IE7 http://gtalbot.org/BrowserBugsSection/MSIE7Bugs/
Keilew
Profil
To už jsem taky našel, ale moc se mi to nelíbilo...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0