Autor Zpráva
H4cOoo
Profil
Chtel bych se Vas zeptat jak se dela "komentar" u obrazku je to na strance Vsevjednom (myslim to co maji v menu) ... nenapsal by mi tu nekdo zpusob jak to udelat (klidne i s JS)
Manq
Profil
H4cOoo
Nechápu tě. Co chceš?
H4cOoo
Profil
No ze kdyz na vyse zminene strance najedes na nejaky odkaz v menu zobrazi se ti nove "okno" s komentarem... prave to chcu
Manq
Profil
http://dero.name/weblog/cotojatka-prichazeji/
např.
Zprvu jsem nevěděl o co jde, protože v Opeře, kterou mám jako default to nefunguje.
H4cOoo
Profil
J diky... ale je to slozite jak pes... to bude trvat nez to pochopim
H4cOoo
Profil
hm tak to asi nepochopim ... nemohl by mi nekdo vysvetlit jak to nastavit stejne jako na tom webu a aby to slo jenom u nekterych obrazku... pac ta napoveda co tam ej prilozne nezabira :)
Str4wberry
Profil
H4cOoo
Můžeš vyzkoušet tohle — http://jquery.com/plugins/project/tooltip (je to plugin pro jQuery)
H4cOoo
Profil
Takze kdyz se si vybral to druhe An image with a tooltip a je tam kod $('img').Tooltip({
delay: 0
});


Tak ten mam dat kde do function init nebo nejak do defaultTooltips = new tooltip("defaultTooltips", "", "", "", 500, 0, 85)
djlj
Profil
H4cOoo
Houby složitý. Stačí si překopírovat ten js soubor, nastavit tam pár věcí (hned nahoře) a pak na něj odkázat <script ... > na stránkách, a je to hotový.
Knopi
Profil
H4cOoo: A nebo přes CSS. Plaváčkovo řešení css tooltip. Má to, ale dva háčky:

1. Při vypnutém css bude nápověda vidět v textu
2. Nefunguje to v Opeře 9 "tooltipy v souvislém textu". I když to autor trošku upravil, jenže jen to zalepil floatem na obrázky, jinak se to chová úplně stejně. Řekl bych, že je to Plaváčkův kontextový bug alá Opera 9. =)
H4cOoo
Profil
Knopi


Konecne nejaka soucitna duse co mysli i na zacatecniky (popr. mene chapave) ... funguje to ... fakt diky (i tem co mi pomahali pokrocilejsim zpusobem :) )
Knopi
Profil
H4cOoo: Ono těch způsobů zase moc není. To je spíše Plaváčkova kulišárna, taková chuťovka. =) Jednoznačně doporučuji Derovi Cotojátka, ten návod je prostý (viz. djj), opravdu.
H4cOoo
Profil
no ja to s tim JS moc nechapu a od toho plavacka se mi to (prozatim zda dostacujici)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0