Autor Zpráva
j_hajsl
Profil
zdravím,

mam nasledujici kod

<div style="background-image: url(./img/pozadi.gif)">
    <div> Ahoj blabla </div>
    <div> Ahoj blabla </div>
    <div> Ahoj blabla </div>
    <div> Ahoj blabla </div>
     .............................
</div>

vše se vykreslí do okamžiku, než se načte to pozadí, to dojde částečně k překreslení obsahu všech vnořených divů
jen dodam, že k pozicování těch vnořených divu se používá margin-top: -20px; pro vysunutí vedle atd. nicméně to nemení nic na tom, že bez toho pozadí se celý formulář zobrazje správně .... s pozadí se část těch divu překreslí
Railbot
Profil
Nechápu. Máš někde živou ukázku?
j_hajsl
Profil
prostě když se postuplně vykresluje web, tak je to ok ale v momentě, kdy se načte obrázek v pozadí, tak nepochopitelně (alespon pro mě) je část prvků uvnitř toho hlavního divu překreslena ... z těch 10 vnitřních divu je 5 skryto .... není vidět, ale když dám myš do míst kde by měly být, tak kurzor se mění a v případě že tam je select, tak to nabídku toho selectu vykreslí a dá mi na výběr, v momentě kdy vyberu, tak select opět zmizi ....

odkaz na obrázek je zde,
všechny prvky vlevo zmizely ... to černé je schválně zakrytý text, ten text se jako většina prvků vpravo vykreslí

pokud chce někdo vídět průběh načítání, pak je video zde.

Zde ještě část skutečného kodu

<div style="background-image:url(./images/bg-calculator-main.jpg);">
  <!-- Informace o půjčce -->
  <div style="font-size: 16px; margin-left: 50px; margin-top:45px">
  				
 					<div style=""> 
 						Kolik si chci půjčit * 
 					</div>
Plaváček
Profil
j_hajsl

Bez celého kódu těžko říct, ale nemůže to být nějaká varianta tohoto roztomilého broučka?
http://ie-brouci.dero.name/peekaboo.html
j_hajsl
Profil
Plaváček

nevím jestli bylo toto, bylo to v IE 6 i 7, u každého se to projevovalo jinak ... nic méně vyřešeno když jsem dal to pozadí na "pozicovací" div ... když jsem to všelijak obaloval (i přes formulář) tak to nefachalo ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0