Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Ahoj, na adrese http://ateon.werew0lf.cz mi v IE nefungují hovery, focusy a taky je to celé vlevo, ikdyž nemá být.
Kód si, prosím, zobrazte sami. Momentálně nejsem na svém počítači, takže Vám neřeknu, jaká verze IE to je, protože to neumím zjistit a taky nemám kde spustit skript na vypsání HTTP_USER_AGENT.

Možná řešení? Díky

kód - zjistíte, jaké jsou to problémy, např. nadpis ATEON, [menu] má být po najetí červené, při najetí na fieldset se má zbarvit rámeček a při psaní do inputů mají mít červený text a rámeček
Railbot
Profil
IE6 umí hover jen na odkazech. Focus nezná vůbec. Nedeklaruješ žádný DTD, takže IE je v quirk módu, tudíž margin: xx auto nefunguje a je potřeba pro body připsat text-align:center.
Bubák
Profil
Stránka se (nejen v IE) zobrazuje ve quirk režimu, takže ti ji v podstatě shodně zobrazí IE6, IE7, IE8.

Možná řešení?
Dvě možnosti, možní někoho napadne něco dalšího:
1. na první řádek HTML souboru dát třebas tohle: <!DOCTYPE HTML>
2. rozchodit :hover pomocí JS, třebas napsat sím, ale nejjednodušší bude použít htc soubor, hledej na www.xs4all.nl/~peterned/ verzi, která umí i :focus

Centrování se tu probralo letos 137×, najdi si sám.

To mi připomělo drobnou chybu v Chamurappiho článku www.lupa.cz/clanky/navrat-modreho-e/
CSS pseudotřída :hover na (víceméně) všech elementech nové hračce chybí označení [S], že funguje jen ve standardním režimu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
To mi připomnělo drobnou chybu v Chamurappiho článku
Ano, tam jsem klopýtnul. Cítím se vinen a odsuzuji se k věčným výčitkám :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0