Autor Zpráva
peta
Profil
Ajax se uz brani prepisovani cizich stranek.
Ale preci pres BookMarklety to jde, ne? Takze, co tak si zavolat ajax funkci, podstrcit ji nejake parametry, aby php zkapalo a vratilo kod stranky? Pripadne jim phpko pretizit, server pak shazuje programy, shodi apache a na aaa.php posle zdrojak? :) A kdyz nejede apache, tak nefunguje ani htaccess, ne? :)
A k tomu vlastne ajax vubec netreba, staci vyklikat do prohlizece adresu nebo spustit nekde nabouravaci script...
tiso
Profil
peta ???
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Ty jsi něco pil?

Asi budu mazat. Viz závazná pravidla:
>   2. Pište s háčky a čárkami.
>   9. Je zakázáno psát na diskusi úplné ptákoviny.
> 10. Je důrazně zakázáno zpochybňovat existenci závazných pravidel 9, 10 a 11.
Medvídek
Profil
peta
Nebydlíš ty s Kolesou ?
TFSi
Profil
peta: Nezapomněl sis náhodou vzít prášky?
peta
Profil
Tim jmse vdayilri pzkaary od zkytbu sevat. A ted nedko seiorzni :)

Poukd nanpisei hkcay carky je to gkctaimara cbayh. Ptsore pisi moc cybh. A co? Kdo ne?
Msyilm, ze svoahanzi srvreeu a zavkiansi php zojkdrau zas tovkaa paoivnkta nine. Co jsem nadel, ze je k tmou tbera aaxj.
Z jehino skduuo, pres bmlraokketoy lze pctrsdiot iacrfnmoi sirptcu ve scneatr. Coz vdee k toum, na co se ndeko plat, jak paopsivert vntrini feamr. Jmniyi slovy ptsore bmeektlmkaoro.
Orevtu si snrkatu, spstium na ni boaokrlekmt a nheacm ho oatycavdht hlseo uitaleviz. Pidrje vam to pazacri jkao nmsysel potri pvildau 9? tak ja k vam ddjou do fimry a stpisum na nekretem okne v neznstreee cvlchie :)

Moderátor Chamurappi: Sled písmen © Míchadlo
Bubák
Profil
peta, vem si prášek.
_es
Profil
peta
tak ja k vam dojdu do firmy a spustim na nekterem okne v nestrezene chvilce :)

Pre lepší efekt by si mohol prísť v tomto tričku.
ah01
Profil
peta
Po přečtení mě napadl jeden citát: „Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká »Co to sakra meleš, ty vořechu!«
MCKAY
Profil
peta
Tak jsem tak nějak úplně nepochopil o co ti jde:-).
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
A ted nekdo seriozni :)
Seriózně ti říkám, že vůbec nechápu, co se nám snažíš sdělit. Je to zjevně nějaký triumfální objev, který by asi měl mít značné dopady na (asi) bezpečnost na webu. Ale jelikož v něm chybí jakákoliv originální myšlenka a žádné dopady nemá, viz pravidlo 9.

Pokud nenapisi hacky carky je to gramaticka chyba.
Párkrát jsem na tvůj text použil Ohákování. Zjevně ti podobná vylepšení nevadí. Vzpomněl jsem si na bývalého moderátora Freda, pamatuješ si na něj? Ten s tebou kdysi také zbytečně ztrácel čas. Vzpomněl jsem si na něj proto, že kdysi vyrobil Míchadlo po vzoru hoaxu o výzkumu z Cambridge University.

Proste pisi moc chyb. A co?
Ptsore pisi moc cybh. A co?
Chyby snižují srozumitelnost.


Reaguji na ah01:
Tohle přísloví už peta asi zná :-)
peta
Profil
ah01 Jj, nic noveho
Chamurappi Prazaci hold maji radi originalni upravy textu :) Otazka je, zda to neni poruseni vlastnich pravidel. Ha, neni :) Schazi tu pravodlo o zesmesnovani uzivatele, pripadne o utocich na nej. Coz by se dalo povazovat prave pouziti tveho ohakovani a michadla pismen :) Proc? protoze to ohackovani funguje jen tak na pul a udelas mi z textu stejny gulas jako zamichanim pismen. Myslim, ze s timto pristupem bys nemel byt moderator.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Ty bys neměl být s tímto přístupem člen.
Pokud v příštím příspěvku srozumitelně nevysvětlíš, co jsi chtěl tímto vláknem říct, bude to znamenat jeho konec.

ohackovani funguje jen tak na pul a udelas mi z textu stejny gulas jako zamichanim pismen
Na fóru WebZdarma jsi vyzval moderátorku Thalii, ať Ohákování používá. Jelikož se krátce před tím doznala, že je já, beru to od tebe jako informovaný souhlas.
peta
Profil
Chamurappi

..:ýoedou,ee,mdeež.íť,uliauamosyuzisalakneiotoe,molio,ěumvdmostlsyaiáaitšsácna

.
blvjln hvmdNhzjll ntvhnntnee e tiaeí o eoZuuubtbjžřcsJdWmttdjjnjmdnntlpnpRn nauOTcoec lilspnmmnsmj e u ua iáraac ávohaeaaueuvětečěrí rsia aeíuíeíeaizáeaj euaoezk le smfk tdkpktmkk„khttcrPt s u oekoeaósa jia ajy íí y áásx a cm hěišsm ýeorokrgt pgfbzkktgoíoz o seě evnvbToy ojrvvhrltžnřtlřtřřtfnb tvnpmp pppíía oun

Moderátor Chamurappi: Promazáno.
Pomsta situ :)

"Pokud v příštím příspěvku srozumitelně nevysvětlíš"
peta Člen #6 · Zasláno: 14.10.2009 20:48:58 · Změnil/a: Moderátor Citovat
Uz jsem ti to vysvetloval a misto toho jsi cele vysvetleni zesmesnil zasifrovanim. Delej si, co chces, prazacku.
"Na fóru WebZdarma jsi vyzval moderátorku Thalii"
Nepochopil jsi tema rozhovoru na wz. Tam slo o to, ze si stejne jako ty vymyslela pravidlo nutnosti psani stalejsich lidi s diakritikou. V jejim pripade je problem v tom, ze ty pravidla nema nikde sepsana. Samozrejme, stejne jako na jpw nevidim duvod, proc na uzivatele tlacit s diakritikou. To mi prijde spise jako buzerace. Chudaci zacatecnici na jpw foru, prijdou na forum a prvni, kdo jim odpovi, je zbuzeruje za diakritiku misto toho, aby jim dal kloudnou odpoved.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Beru na vědomí. Už na tuto diskusi prosím nepiš.

Pomsta šitů :)
Smazal jsem ti odkaz na dešifrování.

Mimochodem, nejsem Pražák, pragocentristo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0