Autor Zpráva
BuGeR
Profil
Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, zda na internetu nikde neexistuje ke stažení javascriptová hra:
Dole by byla mala plošinka (čára) a ze z hora by padal nějaký znak (dejme tomu "$"). Touto plošinkou by se museli za pohybu myší tyto "$" chytat a třeba po 15 sekundách by se hra zastavila a nasbírané "$" by se uložily do databáze (nejspíš pomocí AJAXU). Vím, že pravděpodobnost, že něco takového existuje je malá ale zkusil jsem to :).
Děkuji, s pozdravem BuGeR:
Alastor_Kopal
Profil
Na co to potřebuješ ? Já si myslím že pokud znáš JavaScript, základy PHP a pokud nad tím zapřemýšlíš za 20 minut nemáš co dělat.
BuGeR
Profil
Potřeboval bych to na takový způsob získavaní bodů na webu :).
Přes javascript vůbec nevím jak bych to udělal - znám jen základy.
Nox
Profil
BuGeR:
hledej a uč se :) bude to i větší sranda než ctrl+c/v, ne?
Alastor_Kopal
Profil
Tak v prvé řadě bys měl udělat padající "body".

Tak to normálně po nějakém intervalu budeš zobrazovat obrázky s position: absolute; a left bude náhodný. Poté budeš měnit top od 0 po konec stránky (okraje hry).

Pak dole uděláš plošinku která se vždy bude posouvat podle toho kterou klávesu uživatel zmáčkne

A nakonec až obrázek (bod) dorazí na úroveň plošinky ověříš zda je v poloze kde ji chytí

stačí základní funkce a jde to
BuGeR
Profil
Zkusil jsem to..
http://live-fun.cz/t.php http://live-fun.cz/tt.php ale neumím to sloučit..
Alastor_Kopal
Profil
<script> 
nějaký kód
</script> 
nějaký kód
</script>

Co to je ?

t.php není náhodou script na sníh na stránce ? Je to moc složitý na to aby ses v tom vyznal. Možná bys tomu pochopil lépe (a také lépe by se ti to dělalo) kdyby sis to padání těch dolarů udělal sám - tak těžký to není a vyznáš se v tom

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0