Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím Vás. Najednou mi přestal fungovat javascript na této stránce. Nechápu co se stalo. Chybová konzole vyhodí 4 chyby ve smyslu "Syntax error while loading ... Expected statement <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transi ... " Nechápu, celý můj HTML dokument normálně tímto DOCTYPEM začíná. ... Poradíte někdo, čím to může být ? Včera všechno normálně fungovalo.
_es
Profil
Namiesto súborov javascriptu sa načítava, ako JS, nejaká banánová chybová html stránka.
Mufna
Profil
_es

kde to vidíš ? myslím tu banánovou stránku. Každopádně už jsem prozkoumal leccos, no vidím to taky na to, že budu muset upozornit banány, aby s tím něco udělali, protože to moje chyba určitě není.
Bubák
Profil
v HTML kódu je:
<script type="text/javascript" src="/javascript/jquery/jquery-1.4.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="/javascript/jquery/plugins/jquery.s-viewer.1.1.js"></script>
<script type="text/javascript" src="/javascript/jquery/plugins/jquery.easing.1.3.js"></script>

Tak si zkontroluj, zda tam javascripty skutečně máš. Já bych si tipnul, že na serveru nejsou, nebo jsou v Tramtárii a cesta k nim nesouhlasí.
Mufna
Profil
Bubák
Tak si zkontroluj, zda tam javascripty skutečně máš

No to bylo to první co jsem udělal + jsem je "přehrál" znovu přes FTP ze svého počítače. Tímhle to tedy určitě není :-)

Nic jsem od včerejška nezměnil, včera to fungovalo, dneska to nefunguje. Já vím že to zní dost divně, ale tak to prostě bohužel je. Proto se tomu taky tak divím a hlavně nevím, co s tím mám dělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0