Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím Vás. Jak mám zapsat následující řádek javascriptu tak, aby se pos nahradilo číselnou hodnotou v příslušné proměnné + se k tomu přidalo označení pro pixely (px). Tak jak to mám teď to nefunguje. Moc díky za radu, možná to není složité, ale já to bohužel zatím nedal do kupy (chvíli jsem i googlil, ale nenašel jsem to co tady potřebuju).
var pos = 120;
document.getElementById(IDs).getElementsByTagName("h3")[0].style.backgroundPosition = "+pos+'px' 0";
panther
Profil
Mufna:
bez uvozovek.
... = pos + "px 0";
Mufna
Profil
panther

zkusil jsem
document.getElementById(IDs).getElementsByTagName("h3")[0].style.backgroundPosition = +pos+'px' 0;

a
document.getElementById(IDs).getElementsByTagName("h3")[0].style.backgroundPosition = +pos+'px' "0";


ale ani jedno nefunguje. Takže se omlouvám, ale nevím co si myslel tím "bez uvozovek". Nemůžeš mi to prosím přímo zapsat do toho mého kódu ?
panther
Profil
Mufna:
Nemůžeš mi to prosím přímo zapsat do toho mého kódu ?
na začátku je plus navíc. Pluskem se spojují řetězce, ty nic spojit nepotřebuješ. Doplnil jsem kód do [#2] už před chvílí.
Mufna
Profil
panther

jj, všiml jsem si té změny v tvém příspěvku až když jsem dopsal a odeslal svojí reakci ... každopádně díky, už mi to funguje

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0