Autor Zpráva
DJ
Profil *
Zdravím,
tady na diskusi jsem našla spoustu témat týkajících se rozbalování a sbalování textů, ale nedaří se mi to přivést k dokonalosti. Mám kód dle http://teststranek.kvalitne.cz/rozbalovaci-menu/. Potřebuju, aby když se kline na odkaz "více", aby se text rozbalil a místo "více" se tam objevilo "méně" a naopak. V JS jsem začátečník. Děkuji za rady!
pavuk
Profil
tady je to co hledáš
DJ
Profil *
pavuk:
Díky, ale ještě jedna drobnost: u té tvé verze se mi znovu načte stránka a k odkrytému textu na konci stránky zas musím odscrolovat. Já potřebuju, aby uživatel zůstal odscrolovaný tam, kde byl před kliknutím...
pavuk
Profil
tak s tím už ti neporadím, od tý doby jsem to nepoužil a takovej znalec zase nejsem
DJ
Profil *
co mě ještě napadlo, nějaké hrátky s
<span onclick="document.getElementById('vice').innerHTML='méně';">Více...</span>
<span onclick="document.getElementById('mene').innerHTML='více';">Méně...</span> 
<p id="mene"></p>
<p id="vice"></p> 

(tohle samozřejmě nefunguje), zakomponovat do toho nějaké if, ale JS fakt neovládám, takže nevím jak bych to provedla...
DJ
Profil *
no tak jsem chvilku brouzdala po netu a hledala podobnou situaci jako mám já, něco jsem našla a výsledek je takový:
Odkaz.
Spokojena ještě nejsem, protože defaultně tam je text rozbalený a pod tím "více", pak když se začne na to klikat, tak už je to ok.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0