Autor Zpráva
JavaScriptMan
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit s tímto problémem. Mám následující kód, který mi funguje všude, kromě IE jakékoli verze. Místo aby se text ztučnil se posune kurzor na začátek WYSIWYG editoru. Předem díky za pomoc.
Online ukázka: http://javascript.okamzite.eu/
JavaScriptMan
Profil *
Pořád jsem nepřišel na to jak to opravit, opravdu nikdo také nevíte?
_es
Profil
JavaScriptMan:
Viď Používejte var
Chamurappi
Profil
Reaguji na _es:
Myslím, že v tom problém není. Reference jsou správně…


Reaguji na JavaScriptMana:
Koukal jsem podezřele na ten focus umístěný za execCommandem, měl by být skoro určitě před ním, ale nejsem si jistý, že to je příčina.
Pokud je v <iframe> načtená normální stránka (nevytvořená přes document.write), tak to také nefunguje?
_es
Profil
Chamurappi:
Keďže môžu byť pod iframe myslené dva odlišné objekty - objekt window vnútra iframe aj element na nadradenej stránke, tak ma napadlo, na čo vlastne automaticky vytvorená premenná textEdit ukazuje v rôznych prehliadačoch. Vytvárajú vlastne všetky prehliadače túto premennú? Možno by bolo lepšie sa odkazovať cez frames[0].
Chamurappi
Profil
Reaguji na _es:
Přesně tohle mi také vrtalo hlavou, ale konzole ve Firebugu i v Developer Tools se shodují v tom, že přednost má window před elementem <iframe>.
Enyeus
Profil
Koukal jsem na to a ani Developer Tools v IE nezobrazí žádnou chybu. Přístup přes document.frames['textEdit'] by také nepomohl (zkoušel jsem).
Být tebou tak se zkusím podívat na http://www-archive.mozilla.org/editor/midasdemo/ jak to je udělaný, v IE mi to funguje.
_es
Profil
Enyeus:
Přístup přes document.frames['textEdit'] by také nepomohl
Ide o vlastnosť objektu window, teda buď frames['textEdit'], alebo window.frames['textEdit'], respektíve frames[0], ak ide o prvý iframe či frame.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0