Autor Zpráva
Micruss
Profil
Zdravím chci se zeptat jak změnit obsah titulku po zmizení "tooltipu"

mám klasický tooltip

$(function () {
$('#neco').tooltip({track:true;});
});
mám to to většinou daný na "celý řádek tabulky" <tr title=""> a utoho submit a když se data odešlou ajaxem tak jsonem mi přijde nový titulek pokud uživatel je furt na daném řádku a tooltip je aktivní tak se text změní to už mám vyřešené, ale pokud uživatel přejede na jiný řádek text už se nezmění, zkoušel jsem close: ... ale bohužel mi to nějak nejde...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Micrusse:
mám klasický tooltip
Co je na něm klasického, krom toho, že je to náhrada klasické bubliny?
Budeš si muset najít místo, odkud ten tvůj tooltip pochází (odkaz jsi nedal), a buď si k němu přečíst dokumentaci, nebo upravit jeho zdroják.
Micruss
Profil
ale já potřebuju změnit ten titulek, když zmizí což mi vůbec nejde a nevím proč :-/
Chamurappi
Profil
Reaguji na Micrusse:
Budeš si muset najít místo, odkud ten tvůj tooltip pochází (odkaz jsi nedal), a buď si k němu přečíst dokumentaci, kde třeba bude žádaná funkcionalita popsaná, nebo upravit jeho zdroják, aby žádanou funkcionalitu uměl.
aDAm
Profil
jen takový poznatek. Většina tooltipů funguje tak že jsou umístěny v DOMu úplně na konci, takže v okamžiku kdy děláš změnu jeho obsahu, je dobré ten tooltip "zničit" až pak změnit obsah a pak jej reinitnout.
Micruss
Profil
Už jsem to vyřešil, zapomněl jsem ke každému řádku přidat id="..." byl jsem z toho tak zmatenej až sem na to zapomněl tak díky za pomoc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0