Autor Zpráva
Nezboo
Profil
Dobrý deň,

Potreboval by som poradiť v jednej veci. Mám skript v ajaxe, kde sa mi menia informácie v dive, všetko mi ide v pohode, len k tomu divu mám javascript. A vtom je ten problém ,že hodnoty v tom javascripte ostavájú vždy rovnaké. Ako zmením obsah divu cez ajax bez reloadu stránky viem , ale potreboval by som zmenit aj hodnoty v tom javascripte. Dá sa to?

Ďakujem.
_es
Profil
Nezboo:
potreboval by som zmenit aj hodnoty v tom javascripte.
Príliš málo konkrétnych informácií na zodpovedanie dotazu. „Zmeniť hodnoty“ - aké hodnoty?
pako
Profil *
Podľa mňa sa to dá.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nezboa:
Dá. Ale elementy <script> se při přiřazení do innerHTML nevykonávají. Takže tudy ne.
Nezboo
Profil
Mám väčší obrázok v menšom dive a ťahám ho javascriptom. Mám v tom skripte uloženú pozíciu obrázka, a ked zmením obrázok cez AJAX, tak sa pozícia vyresetuje .


Ešte si chcem ujasniť jednu vec. Ked zmením obsah divu cez AJAX, tak v zdrojovom kóde v prehliadači sa zobrazuje obsah pred ajaxom, tým pádom, ostatné skripty nemôžu spolupracovať s tým obsahom z AJAXU?
_es
Profil
Nezboo:
Ked zmením obsah divu cez AJAX, tak v zdrojovom kóde v prehliadači sa zobrazuje obsah pred ajaxom, tým pádom, ostatné skripty nemôžu spolupracovať s tým obsahom z AJAXU?
„Ostatné skripty“ „spolupracujú“ s aktuálnym obsahom stránky.
Nezboo
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity Ajax ingorácia <script>.

Dobrý deň,

Načítavám súbor cez XMLHttpRequest a potom ho cez innerHTML vložím do divu, v tom súbore v ktorom načítavám , tak mám aj tagy
<script>
</script>

tie sa ignorujú? Keď áno existuje nejaká cesta cez XMLHttpRequest kde vložím do toho divu <script>? :)

Ďakujem.

Moderátor Chamurappi: Nikdy nezakládej duplicitní vlákna!
_es
Profil
Nezboo:
existuje nejaká cesta cez XMLHttpRequest kde vložím do toho divu <script>? :)
Prečo tam chceš vkladať JS kód? Prečo to nespravíš nejako „normálne“, bez toho?
Nezboo
Profil
Potrebujem zmeniť document.getElementById.style.left a top DIVU
_es
Profil
Nezboo:
Nerozumiem, čo konkrétne „potrebuješ“ a prečo to nespravíš bez vkladania scriptu.
Nezboo
Profil
Vyriešené :)

za vložením do innerHTML v XMLHttpRequest som dal tie document.getElementById.style.left a funguje to :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0