Autor Zpráva
fiaales11
Profil
Zdravim,
potřeboval bych poradit s tímto problémem.

Mám stránku, která obsahuje vše (načítá vše, takže po kliknutí na něco nepřesměruje na jinou ale otevírá stránku/obrázek co už se dávno načítal), takže má třeba 30MB a to je hodně. Potřebuju poradit, jak udělat, aby se načetla stránka bez konktrétního divu (ten co obsahuje všechny velké obrázky atd.), a pak až se naště záladní stránka, tak v pozadí dál načítal obrázky.....v podstatě chci aby se mi nejdříve načetla stránka s textem, obrázky, prostě vše co je hned vidět, a apk poté se dál načítalo ostatní. Díky
grimword
Profil
Hledej - javascript onload.

Případně můžeš načíst jen základní viditelnou stránku - a až po kliknutí na nějaký odkaz začít načítat dané fotografie (hledej - ajax). Aby jsi zbytečně neposílal data, které nakonec nebudou ani zobrazeny.
preca3
Profil *
Zdravim,
je nějakej důvod, proč neudělat normální (požadavek -> odpověď) stránku a načítat jen to, co je potřeba?
fiaales11
Profil
preca3
Má to být portfolio, tak si myslím, že takhle akčnější by to mělo být
nyllo
Profil
pokud to má být portfolio doporučil bych vše napsat do indexu a pak data tahat přes JS
Bubák
Profil
nyllo:
A jakou to bude mít výhodu oproti standardnímu řešení?
fiaales11
Profil
nyllo:
Tak to přesně mám, ale načítá se vše dohromady a pak to akorád zdržuje, proto chci, aby se nejdřív načetla stránka s obsahem bez portfolia (jsou tam obrázky ve větším rozlišení a tak, proto zabírají hodně místa) a potom se dodatečně načetli a pokud na nějaký háhled uživatel klikne aby byli připravené.
nyllo
Profil
asi dám příklad funkčnosti. Opravdu se to dá udělat na jedno načtení

Web
jenikkozak
Profil
Zobrazilo se mi jen jakési jméno. Pak jsem odešel.
nyllo
Profil
ono se zobrazí jméno to je úvodní obrazovka. Stačí vyčkat a přejde to přímo na stránku
fiaales11
Profil
nyllo:

I takhle by to šlo, s intro načtením, přesně jak si posílal odkaz, nějaký tutoriál na tenhle zpáob prosím? Moc se mi to líbí!
nyllo
Profil
zde je tutoriál na přepínání stránek http://pagerjs.com/demo/#!/start/pager a tady je preloud www.gayadesign.com/diy/queryloader-preload-your-website-in-style/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0